Zamknij

Monika Brodka pokazała partnera i odniosła się do plotek o rozstaniu

Sylwia Wamej
25.09.2019 10:07
Monika Brodka
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Monika Brodka bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne. Gwiazda nie publikuje też zdjęć z partnerem na swoim Instagramie. Ostatnio zrobiła wyjątek i wstawiła na Insta Stories zdjęcie swojego partnera – Przemysława Dzienisa. W ten sposób odniosła się do plotek o rozstaniu.

Monika Brodka pokazała zdjęcia ukochanego. Odpowiedziała na plotki o rozstaniu

Monika Brodka to gwiazda, która stroni od opowiadania o życiu prywatnym w wywiadach. Również w mediach społecznościowych nie znajdziemy zdjęć Moniki z partnerem. Ostatnio media donosiły, że Monika Brodka rozstała się z fotografem Przemysławem Dzienisem, z którym jest zaręczona.

Gwiazda postanowiła skomentować te doniesienia, publikując zdjęcia ukochanego na InstaStories. Aby jeszcze bardziej podkreślić, że między nimi wszystko jest w jak najlepszym porządku, dodała do zdjęcia serduszko.

brodka_234
fot. Instagram.com/ Monika Brodka

Przemysław Dzienis. Kim jest partner Moniki Brodki?

Monika Brodka i Przemysław Dzienis spotykają się ze sobą od 3 lat. 34-letni partner gwiazdy jest fotografem i absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Specjalizuje się w fotografii portretowej i artystycznej. Jego prace były pokazywane na wystawach w m.in. Wiedniu, Warszawie, Budapeszcie i Krakowie. Przemysław Dzienis znany też jest z programu „Top Model”, w którym stworzył wiele sesji zdjęciowych z aspirującymi modelami i modelkami. Fotograf współpracuje również z Vasiną, która jest projektantką i przyjaciółką Moniki Brodki. W 2018 roku Przemek i Monika się zaręczyli. Dużo razem podróżują, a Przemek zawsze towarzyszy Monice na koncertach.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Moniki Brodki?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW