Zamknij

Monika „Jac” Jagaciak jest w ciąży. Polska top modelka zdradziła płeć dziecka

Sylwia Wamej
27.05.2019 12:29
Monika Jagaciak
fot. Splash News/ East News

Monika „Jac” Jagaciak jest w ciąży. 25-letnia modelka pochwaliła się radosną nowiną w programie „Dzień Dobry TVN”. Modelka jest już w siódmym miesiącu ciąży. Monika zdradziła też płeć dziecka.

Monika Jac Jagaciak jest w ciąży

Monika „Jac” Jagaciak po raz pierwszy zostanie mamą. Polska top modelka opowiedziała o nowej roli w programie „Dzień Dobry TVN”. Zdradziła, że jest w siódmym miesiącu ciąży i urodzi córeczkę. Monika i jej mąż – serbski fotograf Branislav Jankic mieszkają co prawda w Nowym Jorku, jednak baby shower modelki odbyło się w Polsce. Jagaciak aktualnie przebywa w Warszawie, ponieważ właśnie tutaj odbyła się wystawa fotograficzna jej męża.

„Niezmiernie się cieszę, że w ten wyjątkowy dzień będę miała szansę podzielić się z Wami pracą @slavjankic, która stała się bardzo ważną częścią naszego życia, i w ten sposób uczcić macierzyństwo oraz poruszyć rozmowę na temat krzywdzącej stygmatyzacji matek walczących z uzależnieniem oraz zachęcić wszystkich do stworzenia systemu wsparcia” – napisała Monika na swoim Instagramie.

Monika Jac Jagaciak pokazała na Instagramie ciążowy brzuszek

Część dochodów ze sprzedaży prac i albumu zostanie przekazana fundacji wspierającej kobiety. Wystawę „Letter To My Mother” Branislava Jankica można oglądać od 25 maja do 15 czerwca w warszawskiej Leto Gallery. Polska top modelka na wystawie męża Branislava Jankica zapozowała w czarnej, prostej sukience podkreślającej ciążowe kształty. Trzeba przyznać, że w odmiennym stanie wygląda pięknie i promiennie.

Monika „Jac” Jagaciak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek za granicą. 25-latka współpracowała z największymi domami mody, m.in. YSL, Valentino, Calvin Klein, Chanel oraz Marc Jacobs. W 2015 roku została Aniołkiem Victoria's Secret. Monika Jagaciak zajmuje 27. miejsce w rankingu najlepszych modelek świata na Models.com.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW