Zamknij

Monika Jagaciak kilka miesięcy temu urodziła. Dopiero teraz pochwaliła się nagą sesję ciążową

Sylwia Wamej
13.12.2019 16:52
Monika Jagaciak
fot. Robert Oneil/ Splash News/ East News

Monika Jagaciak kilka miesięcy temu została mamą. Polska top modelka postanowiła powspominać ciążowy czas i opublikowała sesję, na której pozuje nago.

Monika Jagaciak pochwaliła się sesją zdjęciową. Pozuje nago

Monika Jagaciak i jej mąż, serbski fotograf i reżyser Branislav Jankic w sierpniu tego roku po raz pierwszy zostali rodzicami córeczki Mili. Polska top modelka w przeciwieństwie do innych gwiazd z rodzimego show-biznesu nie zasypuje Instagrama zdjęciami maleństwa. Ostatnio zdecydowała się opublikować fotografię z czasów, gdy była w ciąży, na której zapozowała nago. "Kilka miesięcy temu" - napisała lakonicznie obok zdjęcia.

Mimo że Monika na zdjęciach jest naga, fotografie są subtelne i wysmakowane. Fanom pięknej modelki fotografie bardzo się spodobały. "Przecudne", "wygląda pani przepięknie. Siła", "piękne"  - pisali wielbiciele Moniki.

 Monika Jagaciak i Branislav Jankic. Kiedy się pobrali?

Monika Jagaciak od 2017 roku jest szczęśliwą żoną Branislava Jankica, znanego serbskiego fotografa. Młoda para pobrała się prawdopodobnie w Belgradzie. Na ich ślubie i weselu pojawiło się mnóstwo znanych osobistości, m.in. szwedzka modelka Frida Gustavsson,  lekkoatletka i siostra Moniki Jagaciak Anna Jagaciak-Michalska oraz polski stylista Paweł Kędzierski.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na wesela?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW