Zamknij

Monika Zamachowska pochwaliła się sukcesem córki. „Jestem mamą tej słynnej aktorki”

Sylwia Wamej
17.09.2019 13:09
Monika Zamachowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Monika Zamachowska pochwaliła się na Instagramie wielkim sukcesem 15-letniej córki Zosi. Nastolatka zadebiutowała na scenie teatralnej. Monika Zamachowska nie ukrywa dumy.

Monika Zamachowska pochwaliła się sukcesem 15-letniej córki Zosi

Monika Zamachowska publikuje na swoim Instagramie migawki zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Dziennikarka pochwaliła się ostatnio wielkim sukcesem swojej 15-letniej córki Zosi. Nastolatka zadebiutowała na deskach warszawskiej Opery Kameralnej. Dumna mama opublikowała zdjęcie córki ze spektaklu, okraszone poruszającym opisem.

Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu „Przerwana cisza” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Wczorajszą premierę przepłakałam. Zośka była rewelacyjna, nie zrobiła jednego fałszywego ruchu, nie zaśpiewała jednej fałszywej nuty – podkreśla Monika Zamachowska.

Monika Zamachowska nie ukrywa dumy z 15-letniej córki

Dziennikarka „Pytania na śniadanie” w dalszej części wpisu dodaje, że jest niesamowicie dumna z Zosi.

Jestem z niej tak strasznie dumna. I cały czas myślę, kiedy przestała być moją malutką, słodką Zośką, która, jak mawiał jej tato: „was just happy to be here”.... Leć wysoko, najdroższa! – podsumowała Monika Zamachowska.

15-letnia Zosia jest owocem miłości Moniki Zamachowskiej i Jamiego Malcolma, który był drugim mężem dziennikarki. 15-letnia Zosia ma też brata Tomasza Davida Malcolma.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do teatru?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW