Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Monika Zamachowska pochwaliła się sukcesem córki. „Jestem mamą tej słynnej aktorki”

17.09.2019 13:09

Monika Zamachowska pochwaliła się na Instagramie wielkim sukcesem 15-letniej córki Zosi. Nastolatka zadebiutowała na scenie teatralnej. Monika Zamachowska nie ukrywa dumy.

Monika Zamachowska fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Monika Zamachowska pochwaliła się sukcesem 15-letniej córki Zosi

Monika Zamachowska publikuje na swoim Instagramie migawki zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Dziennikarka pochwaliła się ostatnio wielkim sukcesem swojej 15-letniej córki Zosi. Nastolatka zadebiutowała na deskach warszawskiej Opery Kameralnej. Dumna mama opublikowała zdjęcie córki ze spektaklu, okraszone poruszającym opisem.

Stało się. Od dzisiaj jestem tylko i aż mamą tej słynnej aktorki musicalowej, Zosi, ze spektaklu „Przerwana cisza” w Warszawskiej Operze Kameralnej. Wczorajszą premierę przepłakałam. Zośka była rewelacyjna, nie zrobiła jednego fałszywego ruchu, nie zaśpiewała jednej fałszywej nuty – podkreśla Monika Zamachowska.

Monika Zamachowska nie ukrywa dumy z 15-letniej córki

Dziennikarka „Pytania na śniadanie” w dalszej części wpisu dodaje, że jest niesamowicie dumna z Zosi.

Jestem z niej tak strasznie dumna. I cały czas myślę, kiedy przestała być moją malutką, słodką Zośką, która, jak mawiał jej tato: „was just happy to be here”.... Leć wysoko, najdroższa! – podsumowała Monika Zamachowska.

15-letnia Zosia jest owocem miłości Moniki Zamachowskiej i Jamiego Malcolma, który był drugim mężem dziennikarki. 15-letnia Zosia ma też brata Tomasza Davida Malcolma.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do teatru?

RadioZEt.pl/SW

Oceń