Zamknij

Na dobre i na złe, odcinek 760: ślub Szczepana przysporzy mu wiele kłopotów

Sylwia Bagińska
10.12.2019 13:17
Na dobre i na złe
fot. Instagram.com/nadobreinazle.official

W 760. odcinku „Na dobre i na złe” Szczepan (Kamil Kula) oraz Lina (Izabela Perez) wezmą ślub. Nie będzie on jednak bajkowy. Fani serialu mogą być także zaskoczeni powrotem Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka-Klynstra). Czy była dziewczyna Szczepana nadal go kocha?

Na dobre i na złe, odcinek 760: ślub Szczepana i Liny

760. odcinek „Na dobre i na złe” obejrzymy już w środę (11.12.2019) o godzinie 20:55 na antenie TVP 2. Jak podaje portal Świat Seriali, nie będzie to jeden z najpiękniejszych dni w życiu Szczepana i Liny.

Oprócz państwa młodych w urzędzie stanu cywilnego pojawią się przyjaciele ze szpitala z Leśnej Góry. Pielęgniarza i jego wybrankę będzie wspierać Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska) oraz Paweł (Marcin Sianko).

Pierwszą niemiłą sytuację wywoła urzędnik, który będzie sugerował panu młodemu, że ślub z imigrantką przysporzy mu wiele problemów.

Po ślubie Szczepan zabierze swoją żonę na badanie u laryngologa. Pielęgniarz ma nadzieję, że Linie uda się odzyskać słuch oraz wygrać walkę z rakiem.

Po wyjściu z kliniki nowożeńców czekają kolejne problemy. W 760. odcinku „Na dobre i na złe” egzotyczny wygląd imigrantki przyciągnie uwagę przypadkowo spotkanych mężczyzn. W obronie swojej świeżo poślubionej żony Lipski wda się bójkę. Lina przypadkowo zostanie uderzona w głowę. Szczepan i jego żona trafią do szpitala.

Zobacz także: M jak miłość: W serialu nie będzie już ślubów? Zaskakujący powód

Gdy nowożeńcy w końcu wrócą do domu, będą musieli stawić czoło urzędnikowi z urzędu imigracyjnego, który rozpocznie swoje śledztwo.

Jednak to nie koniec niespodzianek w 760. odcinku „Na dobre i na złe”. Do szpitala w Leśnej Górze wraca… była dziewczyna Szczepana – Agata. Woźnickiej zaproponują objęcie stanowiska ordynatora interny.

Zagłosuj

Czy "Na dobre i na złe" to jedyny serial, który oglądasz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB