Zamknij

Natalia Klimas urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Sylwia Wamej
31.07.2019 13:58
Natalia Klimas
fot. Instagram.com/ Natalia Klimas

Natalia Klimas urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka radosną nowiną pochwaliła się w mediach społecznościowych. Zdradziła płeć i imię dziecka.

Natalia Klimas urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Natalia Klimas przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Znana aktorka została mamą wyczekanej córeczki Zuzi. Śladem innych gwiazd opublikowała zdjęcie ze szpitala z maleństwem przy piersi.

„Jest! Mam ją! Zuzia jest cała i zdrowa! 10/10, 51 cm, 3,4kg. Z całego serca chcę podziękować serdecznemu personelowi szpitala im. Świętej Rodziny, na Mokotowie. Zwłaszcza wspaniałemu Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi, który zmienił ten szpital nie do poznania, cudownej Doktor Marcie Szajnik, dzięki której czułam się spokojna i bezpieczna, cudownym położnym, a zwłaszcza Pani Natalii M. Słuchajcie, to jest jazda bez trzymanki!” – napisała 35-letnia aktorka.

Natalia Klimas: Fani gratulują szczęśliwego rozwiązania

W komentarzach posypały się gratulacje, również od koleżanek z branży. Szczęśliwego rozwiązania pogratulowały Natalii Klimas m.in. Maffashion, Viola Kołakowska, Joanna Horodyńska i Lara Gessler. Natalia Klimas wygląda na bardzo szczęśliwą. Aktorka przez całą ciążę publikowała posty i zdjęcia, na których eksponowała brzuszek i dzieliła się z fankami szczegółami z życia przyszłej mamy.

Natalia Klimas rok temu wzięła ślub z tajemniczym Mikołajem. Wiadomo, że ukochany aktorki jest biznesmenem i jest właścicielem rozległej posiadłości znajdującej się w bliskim sąsiedztwie stadniny koni należącej do Karoliny Ferenstein-Kraśko.

RadioZEt.pl/ SW