Zamknij

Natalia Kukulska pokazała córeczkę Laurę. Dziewczynka fryzurę ma po mamie

Sylwia Wamej
15.10.2019 11:41
Natalia Kukulska
fot. Tricolors/ East News

Natalia Kukulska dba o swoją prywatność i na Instagramie umiejętnie dawkuje pokazywanie prywatnych zdjęć z rodziną. Ostatnio opublikowała fotografię, na której towarzyszy jej najmłodsza córeczka Laura. Dziewczynka śliczne, kręcone włosy odziedziczyła po słynnej mamie.

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie 2-letniej córeczki Laury

Natalia Kukulska umiejętnie łączy pokazywanie na Instagramie życia prywatnego i zawodowego. Gwiazda od czasu do czasu publikuje zdjęcia swoich dzieci. Ostatnio Natalia Kukulska zabrała na wybory parlamentarne najmłodszą pociechę – Laurę. Dziewczynka po słynnej mamie odziedziczyła fryzurę – ciemne, kręcone włosy. Fotografii towarzyszy podpis: I niech nowy obywatelski narybek i młodzi nie odwracają się tyłem... Laurce jeszcze wybaczam – napisała Natalia Kukulska.

Fani w komentarzach zwracali uwagę na podobieństwo Laury do Natalii, gdy była dzieckiem. A na rękach mała Natalka; śliczne włoski ma Laurka; jakie ona ma słodkie loczki – zachwycali się internauci.

Natalia Kukulska opowiedziała o późnym macierzyństwie

Natalia Kukulska mamą po raz trzeci została po czterdziestce. Jak powiedziała w rozmowie z jednym z serwisów internetowych, dojrzałe macierzyństwo to nie tylko piękny, ale również i trudny czas.

Pierwszy okres po porodzie nie jest banalnie prosty i wyłącznie wspaniały. Oprócz wielu wzruszeń, które mu towarzyszą, jest to bardzo trudny dla kobiety czas. Niekiedy ponad siły. Fizycznie i psychicznie. I to nie tylko po czterdziestce – mówiła Natalia Kukulska. Artystka i jej mąż Michał Dąbrówka są rodzicami trójki dzieci: 2-letniej Laury, 14-letniej Ani i 19-letniego Jana.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW