Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natalia Kukulska pokazała córeczkę Laurę. Dziewczynka fryzurę ma po mamie

15.10.2019 11:41

Natalia Kukulska dba o swoją prywatność i na Instagramie umiejętnie dawkuje pokazywanie prywatnych zdjęć z rodziną. Ostatnio opublikowała fotografię, na której towarzyszy jej najmłodsza córeczka Laura. Dziewczynka śliczne, kręcone włosy odziedziczyła po słynnej mamie.

Natalia Kukulska fot. Tricolors/ East News

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie 2-letniej córeczki Laury

Natalia Kukulska umiejętnie łączy pokazywanie na Instagramie życia prywatnego i zawodowego. Gwiazda od czasu do czasu publikuje zdjęcia swoich dzieci. Ostatnio Natalia Kukulska zabrała na wybory parlamentarne najmłodszą pociechę – Laurę. Dziewczynka po słynnej mamie odziedziczyła fryzurę – ciemne, kręcone włosy. Fotografii towarzyszy podpis: I niech nowy obywatelski narybek i młodzi nie odwracają się tyłem... Laurce jeszcze wybaczam – napisała Natalia Kukulska.

Fani w komentarzach zwracali uwagę na podobieństwo Laury do Natalii, gdy była dzieckiem. A na rękach mała Natalka; śliczne włoski ma Laurka; jakie ona ma słodkie loczki – zachwycali się internauci.

Natalia Kukulska opowiedziała o późnym macierzyństwie

Natalia Kukulska mamą po raz trzeci została po czterdziestce. Jak powiedziała w rozmowie z jednym z serwisów internetowych, dojrzałe macierzyństwo to nie tylko piękny, ale również i trudny czas.

Pierwszy okres po porodzie nie jest banalnie prosty i wyłącznie wspaniały. Oprócz wielu wzruszeń, które mu towarzyszą, jest to bardzo trudny dla kobiety czas. Niekiedy ponad siły. Fizycznie i psychicznie. I to nie tylko po czterdziestce – mówiła Natalia Kukulska. Artystka i jej mąż Michał Dąbrówka są rodzicami trójki dzieci: 2-letniej Laury, 14-letniej Ani i 19-letniego Jana.

Zagłosuj

Masz dzieci?

RadioZEt.pl/SW

Oceń