Zamknij

Natalia Siwiec jak Daenerys Targaryen - szokująca zmiana

Redakcja
26.07.2017 15:16
Natalia Siwiec Daenerys
fot. Instagram

Natalia Siwiec nie boi się zmian w swoim wyglądzie i nie jeden już raz zaskoczyła odważną stylizacją. Nawet teraz, kiedy jest w ciąży, nie przestaje zaskakiwać. Czyżby właśnie zdecydowała się na radykalną zmianę koloru włosów? Internauci są w szoku.

Jak widać, ciemne włosy już się Natalii znudziły i postanowiła całkowicie odmienić ich kolor. Udała się do fryzjera gwiazd, Kajetana Góry, i tam przeszła zaskakującą metamorfozę, którą natychmiast zaprezentowała na Instagramie. Z szatynki zmieniła się w blondynkę. Jej jasne, niemal białe włosy, od razu kojarzą się z jedną z bohaterek "Gry o tron" - Daenerys Targaryen. I taki właśnie miał być ten efekt, o czym celebrytka poinformowała w komentarzu przy fotce. Jak Wam się podoba taka przemiana?

Pojawia się jednak pytanie, czy to rzeczywiście trwała zmiana koloru, czy może peruka? Zdaje się, że to drugie, na co wskazują najnowsze zdjęcia modelki, na których wszystko jest już po staremu. Tak czy inaczej, Natalia z blond włosami wygląda bardzo dobrze. Zauważyli to fani, którzy jak zwykle setkami komentarzy i tysiącami polubień zareagowali na jej fotkę.

RadioZET.pl/SA