Zamknij

Natalia Siwiec pokazała mamę na Instagramie. Fani: "Jak siostry"

Sylwia Wamej
16.09.2019 15:47
Natalia Siwiec
fot. Tricolors/ East News

Natalia Siwiec opublikowała na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z mamą - Lilianną. Fanki celebrytki komplementują urodę obu pań i podkreślają, że bardziej wyglądają jak siostry, a nie jaj mama z córką.

Natalia Siwiec pokazała mamę. Wyglądają jak siostry

Natalia Siwiec nie stroni od pokazywania swojego życia prywatnego na Instagramie. Celebrytka chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia córeczki Mii oraz ukochanego - Mariusza Raduszewskiego. Tym razem Natalia opublikowała wspólne zdjęcie z mamą Lilianną. Fani w komentarzach nie mogli się nachwalić urody obu pań. "Jak siostry", "piękna mama. I ten cudny kolor oczu zdecydowanie po mamie", "już wiadomo, po kim ta uroda" - komplementowali wielbiciele celebrytki.

Mama Natalii Siwiec na Instagramie

Mama Natalii Siwiec - pani Lilianna również jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 6 tysięcy followersów. Rodzicielka Natalii Siwiec bardzo często publikuje zdjęcia z bajkowych, rajskich podróży. Na jej profilu nie brakuje również fotografii z córką Natalią i wnuczką Mią.

"Ona uwielbia fotografie. Większość zdjęć z jej Instagrama to są zdjęcia z podróży, zdjęcia pięknych miejsc. Śmieję się, że jest blogerką" - mówiła Natalia Siwiec w jednym z wywiadów. Widać, że Natalia jest bardzo zżyta ze swoją mamą. W mediach społecznościowych obu pań nie brakuje rodzinnych zdjęć.

Zagłosuj

Masz dobre relacje ze swoją mamą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW