Zamknij

Natalia Siwiec skrytykowana przez fanów. Poszło o stylizację celebrytki

Sylwia Wamej
05.12.2019 13:43
Natalia Siwiec
fot. Viphoto/East News

Natalia Siwiec pojawiła się na konferencji prasowej filmu „365 dni” na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Internauci wytknęli celebrytce, że jej stylizacja jest zbyt wulgarna.

Natalia Siwiec skrytykowana za stylizację. Zdaniem fanów jest zbyt wulgarna

Natalia Siwiec zagościła na konferencji prasowej filmu „365 dni” na podstawie książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Zdjęciem z tego wydarzenia pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Niektórzy internauci wytknęli Natalii, że zbyt dosłownie potraktowała strój, który zaprezentowała na konferencji prasowej erotycznej produkcji.

36-letnia celebrytka postawiła na skórzaną stylizację z dość mocno wydekoltowaną górą. Przesadziłaś z tą bluzką; dno, goły sztuczny cyc; trochę za przesadna ta bluzka – piszą fani. Oczywiście Natalia Siwiec może również liczyć na wiernych fanów, którzy stanęli w jej obronie.

„365 dni”: Kiedy premiera filmu?

Film „365 dni” trafi do kin 7 lutego. W rolach głównych zobaczymy m.in. Annę Marię Sieklucką, Michele Morrone, Nataszę Urbańską oraz Magdalenę Lamparską. Produkcja, która powstała na podstawie książki „365 dni” Blanki Lipińskiej, określana jest jak jako „polski Grey”.

Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu –  w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, szalenie przystojny, młody Don – Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony kilka razy prawie umarł –  a kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył dziewczynę, a dokładnie Laurę Biel. Gdy przywrócono go do życia, obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą zobaczył. Massimo daje dziewczynie 365 dni na to, by go pokochała i została z nim – czytamy w oficjalnym opisie książki. Film „365 dni” trafi do kin 7 lutego 2020 roku.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW