Zamknij

Natalia Szroeder nową ambasadorką Oriflame. Została gwiazdą projektu #PięknaSobota

Sylwia Wamej
10.05.2019 12:19
Natalia Szroeder
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Natalia Szroeder została nową gwiazdą Oriflame. 24-letnia artystka będzie ambasadorką akcji #PięknaSobota, która ruszy w czerwcu. O co w niej chodzi?

Natalia Szroeder nową gwiazdą Oriflame

Natalia Szroeder została nową ambasadorką Oriflame. Artystka promować będzie projekt #PięknaSobota, który ruszy w czerwcu tego roku. Oriflame tym projektem chce odczarować sobotę, jako dzień, który poświęcony jest porządkom, zakupom czy nadrabianiu zaległości w pracy. Brand chciałby, aby sobota była dniem piękna – poświęconym kobiecym momentom.

Natalia Szroeder o akcji Oriflame: „Nie mogę się doczekać”

Natalia Szroeder podkreśla, że bardzo ceni sobie chwile tylko dla siebie, czas spędzony z bliskimi i kobiece przyjemności, jak m.in. dbanie o swoją urodę. Natalia wyznaje filozofię życiowego minimalizmu, czyli życie w zgodzie z naturą oraz rodzinne ciepło.

Natalia Szroeder pojawiła się na evencie Oriflame, promującym akcję. Gwiazda wyglądała pięknie i promiennie w zwiewnej i asymetrycznej sukience. Natalia o akcji #PięknaSobota poinformowała również w mediach społecznościowych. „Nie mogę się doczekać już, piękna przygoda się zaczyna”  napisała Natalia na Instagramie.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW