Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natalia Szroeder nową ambasadorką Oriflame. Została gwiazdą projektu #PięknaSobota

10.05.2019 12:19

Natalia Szroeder została nową gwiazdą Oriflame. 24-letnia artystka będzie ambasadorką akcji #PięknaSobota, która ruszy w czerwcu. O co w niej chodzi?

Natalia Szroeder fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Natalia Szroeder nową gwiazdą Oriflame

Natalia Szroeder została nową ambasadorką Oriflame. Artystka promować będzie projekt #PięknaSobota, który ruszy w czerwcu tego roku. Oriflame tym projektem chce odczarować sobotę, jako dzień, który poświęcony jest porządkom, zakupom czy nadrabianiu zaległości w pracy. Brand chciałby, aby sobota była dniem piękna – poświęconym kobiecym momentom.

Natalia Szroeder o akcji Oriflame: „Nie mogę się doczekać”

Natalia Szroeder podkreśla, że bardzo ceni sobie chwile tylko dla siebie, czas spędzony z bliskimi i kobiece przyjemności, jak m.in. dbanie o swoją urodę. Natalia wyznaje filozofię życiowego minimalizmu, czyli życie w zgodzie z naturą oraz rodzinne ciepło.

Natalia Szroeder pojawiła się na evencie Oriflame, promującym akcję. Gwiazda wyglądała pięknie i promiennie w zwiewnej i asymetrycznej sukience. Natalia o akcji #PięknaSobota poinformowała również w mediach społecznościowych. „Nie mogę się doczekać już, piękna przygoda się zaczyna”  napisała Natalia na Instagramie.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń