Zamknij

Natalia Szroeder pokazała mamę na Instagramie: "Najkochańsza"

Sylwia Wamej
12.12.2019 10:34
Natalia Szroeder
fot. Viphoto/ East News

Natalia Szroeder pochwaliła się czułym zdjęciem z mamą. Artystka opublikowała wzruszający wpis, czym rozczuliła swoich fanów.

Natalia Szroeder pokazała mamę na Instagramie

Natalia Szroeder pokazała na Instagramie swoją mamę. Artystka zamieściła zdjęcie, na którym tuli się do drzewa razem ze swoją rodzicielką. "Tu na zdjęciu moja Mamuś, która bierze siłę z drzewa i daje ją mi. Najkochańsza" - napisała Natalia.

Fanom wspólne zdjęcie Natalii z mamą bardzo przypadło do gustu, a w komentarzach posypało się mnóstwo komplementów dla obu pań. "Mama - na nią zawsze można liczyć", "Myślę, że to super spędzić takie chwile z mamą - moja też mi pokazywała, żeby tulić się do niektórych gatunków" - pisali fani.

Natalia Szroeder wystąpi w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Natalia Szroeder już niebawem zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Gwiazda zagra w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Artystka wcieli się w postać Magdy, która jest ukochaną głównego bohatera . W tej roli zobaczymy Marcina Kowalczyka. Film trafi do kin na początku stycznia 2020 roku. W produkcji oprócz Natalii Szroeder będzie można zobaczyć również m.in. Jana Frycza, Janusza Chabiora, Natalię Siwiec oraz Józefa Pawłowskiego.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Natalii Szroeder?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW