Zamknij

Natasza Urbańska ma nową fryzurę. Gwiazda zmieniła też kolor włosów

Sylwia Wamej
01.10.2019 12:35
Natasza Urbańska
fot. Viphoto/East News

Natasza Urbańska lubi bawić się swoim wizerunkiem. Ostatnio gwiazda zmieniła fryzurę i kolor włosów. Postawiła też na popularną wśród gwiazd fryzurę.

Natasza Urbańska zmieniła fryzurę i kolor włosów

Natasza Urbańska to gwiazda, która lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. 42-letnia artystka często zmienia fryzury i kolor włosów. Jeszcze do niedawna nosiła blond. Teraz postanowiła wrócić do ciemnego koloru. Natasza Urbańska zdecydowała się też po raz kolejny na zmianę fryzury i tym razem wybrała szalenie modnego wśród gwiazd long boba. Efektami zmiany pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Za nową fryzurą gwiazdy stoi stylista fryzur – Bartek Janusz.

Kolor i cięcie bardzo przypadły do gustu fanom pięknej gwiazdy. „Klasa, pięknie”, „ślicznie”, „cudowna” komplementowali wielbiciele Nataszy Urbańskiej.

Natasza Urbańska o komplementach

Natasza Urbańska w jednym z wywiadów opowiadała, że choć lubi siebie i jest spełniona, wciąż krępują ją komplementy.

Komplementy bardzo mnie krępują. Po moim występie na Festiwalu Muzyki Filmowej podeszli do mnie panowie Jan Kaczmarek i Abel Korzeniowski, mówiąc, że to, co zrobiłam na scenie, było magiczne. Nie wiedziałam, jak mam zareagować. To był dla mnie zaszczyt, że w ogóle zostałam tam zaproszona. Nie spodziewałam się takich reakcji. Ale szczerze przyznam, że poczucie mojej własnej wartości było wtedy fantastyczne. Takie momenty są wyjątkowe – mówiła Natasza Urbańska w rozmowie z serwisem Plejada.pl

Zagłosuj

Często chodzisz do fryzjera?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW