Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natasza Urbańska ma nową fryzurę. Gwiazda zmieniła też kolor włosów

01.10.2019 12:35

Natasza Urbańska lubi bawić się swoim wizerunkiem. Ostatnio gwiazda zmieniła fryzurę i kolor włosów. Postawiła też na popularną wśród gwiazd fryzurę.

Natasza Urbańska fot. Viphoto/East News

Natasza Urbańska zmieniła fryzurę i kolor włosów

Natasza Urbańska to gwiazda, która lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. 42-letnia artystka często zmienia fryzury i kolor włosów. Jeszcze do niedawna nosiła blond. Teraz postanowiła wrócić do ciemnego koloru. Natasza Urbańska zdecydowała się też po raz kolejny na zmianę fryzury i tym razem wybrała szalenie modnego wśród gwiazd long boba. Efektami zmiany pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Za nową fryzurą gwiazdy stoi stylista fryzur – Bartek Janusz.

Kolor i cięcie bardzo przypadły do gustu fanom pięknej gwiazdy. „Klasa, pięknie”, „ślicznie”, „cudowna” komplementowali wielbiciele Nataszy Urbańskiej.

Natasza Urbańska o komplementach

Natasza Urbańska w jednym z wywiadów opowiadała, że choć lubi siebie i jest spełniona, wciąż krępują ją komplementy.

Komplementy bardzo mnie krępują. Po moim występie na Festiwalu Muzyki Filmowej podeszli do mnie panowie Jan Kaczmarek i Abel Korzeniowski, mówiąc, że to, co zrobiłam na scenie, było magiczne. Nie wiedziałam, jak mam zareagować. To był dla mnie zaszczyt, że w ogóle zostałam tam zaproszona. Nie spodziewałam się takich reakcji. Ale szczerze przyznam, że poczucie mojej własnej wartości było wtedy fantastyczne. Takie momenty są wyjątkowe – mówiła Natasza Urbańska w rozmowie z serwisem Plejada.pl

Zagłosuj

Często chodzisz do fryzjera?

RadioZEt.pl/SW

Oceń