Zamknij

Natasza Urbańska nie do poznania z nowym kolorem włosów

Redakcja
06.09.2017 11:55
Natasza Urbańska włosy kolor
fot. ons.pl

We wtorkowy wieczór, 6.09., odbyła się kolejna już impreza "Flesz Fashion Night", na której gościło wiele znanych osób. Pojawiła się też Natasza Urbańska, która zaskoczyła gości swoim wyglądem - oryginalną stylizacją oraz wyraźną zmianą koloru włosów. Hit czy kit?

Nowy kolor włosów Nataszy Urbańskiej sprawił, że twarz gwiazdy bardzo się odmieniła. Gwiazda mocno rozjaśniła swoje włosy, dotąd w kolorze ciemnego blondu, przez co wyglądała promiennie i świeżo. Jasny kolor kosmyków podkreślił złotą opaleniznę, przez co Urbańska prezentowała się na zrelaksowaną i wypoczętą. Do tego jeszcze jej oryginalna stylizacja: szeroka koszula w bordowe pasy zestawiona z asymetryczną, czarną spódnicą. Wszystko to sprawiło, że wygląd Urbańskiej przyciągał uwagę i zdaniem niektórych była ona jedną z najlepiej prezentujących się osób na FFN.

Wśród internautów pojawiły się nawet głosy, że jest nie do poznania, albo że wygląda jak Maja Sablewska czy Maffashion. Jak zwykle jednym zmiana się podoba, inni uważają, że teraz Natasza wygląda mniej korzystnie i starzej.

Stylistką Nataszy jest Marta Winiczenko.

All-ONS_1063119105-Natasza_Urbanska
Zagłosuj

Jak oceniasz zmianę wyglądu Nataszy Urbańskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA