Zamknij

Natasza Urbańska zmieniła fryzurę. Fani: "Postarzają Panią te ciemne włosy"

Sylwia Wamej
06.08.2019 16:10
Natasza Urbańska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Natasza Urbańska zmieniła fryzurę. Gwiazda przyciemniła włosy, co nie do końca spodobało się fanom. Ci stwierdzili, że nowe uczesanie dodaje jej co najmniej kilku lat.

Natasza Urbańska zmieniła fryzurę. Fani krytykują nowy kolor gwiazdy

Natasza Urbańska lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem, zwłaszcza z włosami. Gwiazda, która jeszcze niedawno była blondynką, postanowiła przyciemnić włosy. Na jednym z ostatnich zdjęć zaprezentowała nową fryzurę, która nie do końca spodobała się fanom. Ci pisali, że w ciemniejszym kolorze artystka wygląda dużo poważniej.

Sugerowali, żeby wróciła do blondu. "Zdecydowanie lepiej Pani w blond", "postarzają Panią te ciemne włosy , blond był sexi , tutaj trochę jak własna ciocia - w blond wygląda Pani jak petarda",  "Pani Nataszo, proszę wrócić do blondu. Brąz dodał Pani z 10 lat" - pisali wielbiciele. Na szczęście znaleźli się też tacy, którzy podkreślali, że w nowym kolorze Natasza Urbańska wygląda doskonale.

Natasza Urbańska na Instagramie

Być może zmiana artystki nie jest na długo. W końcu Natasza Urbańska czuje się dobrze w wielu rozmaitych wcieleniach. Gwiazda ma teraz dobry czas, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Na jej Instagramie można zauważyć, że nie brakuje jej zawodowych wyzwań. Niedawno Natasza Urbańska wystąpiła z Orkiestrą Wieniawią."Ale to był koncert . Dziękuję @orkiestrawieniawa za zaproszenie " - napisała na swoim Instagramie gwiazda.

Zagłosuj

Często chodzisz do fryzjera?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW