Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Natasza Urbańska zmieniła fryzurę. Fani: "Postarzają Panią te ciemne włosy"

06.08.2019 16:10

Natasza Urbańska zmieniła fryzurę. Gwiazda przyciemniła włosy, co nie do końca spodobało się fanom. Ci stwierdzili, że nowe uczesanie dodaje jej co najmniej kilku lat.

Natasza Urbańska fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Natasza Urbańska zmieniła fryzurę. Fani krytykują nowy kolor gwiazdy

Natasza Urbańska lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem, zwłaszcza z włosami. Gwiazda, która jeszcze niedawno była blondynką, postanowiła przyciemnić włosy. Na jednym z ostatnich zdjęć zaprezentowała nową fryzurę, która nie do końca spodobała się fanom. Ci pisali, że w ciemniejszym kolorze artystka wygląda dużo poważniej.

Sugerowali, żeby wróciła do blondu. "Zdecydowanie lepiej Pani w blond", "postarzają Panią te ciemne włosy , blond był sexi , tutaj trochę jak własna ciocia - w blond wygląda Pani jak petarda",  "Pani Nataszo, proszę wrócić do blondu. Brąz dodał Pani z 10 lat" - pisali wielbiciele. Na szczęście znaleźli się też tacy, którzy podkreślali, że w nowym kolorze Natasza Urbańska wygląda doskonale.

Natasza Urbańska na Instagramie

Być może zmiana artystki nie jest na długo. W końcu Natasza Urbańska czuje się dobrze w wielu rozmaitych wcieleniach. Gwiazda ma teraz dobry czas, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Na jej Instagramie można zauważyć, że nie brakuje jej zawodowych wyzwań. Niedawno Natasza Urbańska wystąpiła z Orkiestrą Wieniawią."Ale to był koncert . Dziękuję @orkiestrawieniawa za zaproszenie " - napisała na swoim Instagramie gwiazda.

Zagłosuj

Często chodzisz do fryzjera?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń