Zamknij

Netflix żartuje z imienia Royal Baby. Stworzył zabawną grafikę z bohaterem serialu „Riverdale”

Sylwia Wamej
09.05.2019 14:34
Meghan i Harry
fot. Xinhua News/ East News

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego będzie nazywać się Archie. Takie samo imię nosi bohater serialu „Riverdale”, dostępnego na Netflixie. Platforma szybko podchwyciła ten motyw i stworzyła zabawną grafikę.

Netflix żartuje imienia Royal Baby

W środę po południu Meghan i Harry ogłosili, jakie imię dadzą swojemu synowi. Nie sprawdziły się przewidywania bukmacherów, którzy obstawiali, że para Sussex nazwie swojego syna Alexander, Arthur lub James. Książęca para zdecydowała, że dziecko będzie mieć na imię Archie. Fani serialu „Riverdale”, w którym jeden z bohaterów ma na imię Archie, zaczęli żartować, że Meghan i Harry nazwali swojego syna na cześć Archiego Andrewsa. Co ciekawe, serialowy Archie jest... rudy. Nic dziwnego, że zarówno fani serialu, jak i sama platforma Netflix zaczęła żartować z całej sytuacji.

Fani zachwyceni grafiką Netflixa

Na Instagramie Netflixa pojawiło się przerobione zdjęcie, przedstawiające Harry'ego i Meghan trzymającego na rękach bohatera „Riverdale” – Archiego.

Wszyscy myśleliście, że jesteście największymi fanami »Riverdale«. Witamy królewskiego syna, Archie, hrabię Riverdale” – czytamy na Instagramie Netflixa. Zabawna grafika doczekała się ponad 900 tysięcy polubień. Fanów bardzo rozbawiło przerobione zdjęcie. „Nie mogę przestać się śmiać” – pisali internauci.

Zagłosuj

Oglądasz seriale na Netflixie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW