Zamknij

Nic lepszego dziś w internecie nie zobaczycie. Oto jak "Gra o tron" skłóciła ze sobą ludzi

Redakcja
16.07.2017 10:07
Jak Gra o Tron skłóciła ludzi
fot. Polecjanki

Ciągła walka o to, żeby nie usłyszeć spoilerów z nowego sezonu, co jakiś czas awantura o to co jest lepsze: serial czy książka. Znacie to? Pewien YouTuber dosadnie pokazał jaki wpływ na społeczeństwo ma "Gra o tron".

Fani "Gry o tron" wcale nie mają lżej niż ich ekranowi idole. Bycie fanem serialu HBO to nie tylko bierne wpatrywanie się w ekran, ale także ciągła walka! Trzeba uważać, aby przypadkiem nie usłyszeć spoilerów, lub teorii psujących frajdę z oglądania. Kiedy indziej zaś trzeba bronić honoru serialu przed molami książkowymi, którzy co chwilę przekonują, że to co jest na ekranie, nie ma nic wspólnego z sagą GEorge'a R.R. Martina.

Te trudne boje postanowił przedstawić na ekranie youtuber Janek Steifer, autor kanału "Polecjanki". Czy tafił w sedno? Przekonajcie się sami.

"Gra o tron" 7 sezon i spoilery najnowszej serii to jeden z głównych tematów na językach najbardziej niecierpliwych fanów. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach znanego serialu? Możesz przeczytać tutaj, ale na własną odpowiedzialność. Pierwszy odcinek nowej serii zobaczymy latem 2017 roku, a dokładniej - 16 lipca 2017 roku. W Polsce premiera siódmego sezonu odbędzie się 17 lipca, a całość będzie składać się z siedmiu odcinków. 

RadioZET.pl/maal