Zamknij

Nowa reklama Allegro wzrusza bardziej, niż świąteczna?

Redakcja
20.06.2017 15:31
Nowa reklama Allegro
fot. screen

Pojawiła się kolejna reklama serwisu Allegro. Po dwóch świetnych spotach okazuje się, że... trzeci jest równie dobry, wzruszający i oparty na "prawdziwym życiu". Na pewno pamiętacie reklamę z dziadkiem, który uczy się angielskiego. Zobaczcie, czy filmik o małym rodzeństwie jest równie dobry!

Starszy pan, który uczył się angielskiego w świątecznej reklamie Allegro podbił serca ludzi na całym świecie. Spot był prawdziwym hitem internetu. Był zabawny, wzruszający i bardzo prawdziwy. Potem była równie poruszająca reklama na Dzień Matki. Dziewczynka idzie na bal przebierańców, ale nie może się zdecydować na strój. Jej mama po nocach szyje i wymyśla kostiumy, a wreszcie córka postanawia... - zobaczcie zresztą sami (bo to było bardzo wzruszające).

Reklama Allegro na Dzień Matki

Trzecia z "cyklu wzruszających reklam" Allegro nie jest już być może tak bardzo wzruszająca, ale także jest wyjątkowa. Pokazana w niej została więź pomiędzy rodzeństwem - młodszym chłopcem i starszą nieco dziewczynką. W spocie, pod którego hasłem "Wyciśnij z życia jak najwięcej" kryje się nie tylko znaczenie symboliczne, ale i po prostu wyciskanie soku z cytryny (na lemoniadę), siostra pomaga bratu spełnić marzenia.

Zobaczcie sami.

Która reklama Allegro jest Waszym zdaniem najlepsza?

RadioZET.pl/SA