Zamknij

Ojciec Gigi Hadid spotyka się z polską modelką. Jest starszy od niej o 44 lata

Sylwia Wamej
17.09.2019 10:21
Mohamed Hadid
fot. Face to Face/ Reproter/East News

Mohamed Hadid, ojciec słynnych top modelek – Gigi i Belli Hadid spotyka się z Polką. Milioner, który uwielbia otaczać się dużo młodszymi od siebie kobietami, został przyłapany ostatnio na randce z polską modelką.

Ojciec Gigi Hadid na randce z Polką

Mohamed Hadid i polska modelka Justyna Monde są parą? Paparazzi przyłapali ostatnio 70-letniego multimilionera i o 44 lata młodszą Polkę na randce. 26-letnia kobieta w rozmowie z jednym z serwisów powiedziała, że znają się z Mohamedem już od kilku lat. Poznali się kilka lat temu na Instagramie. Ona pierwsza nawiązała konwersację. Rozmawiali głównie o kulturze i sztuce. Sporo starszy towarzysz Justyny prosił ją czasem o gorące zdjęcia.

Czasami prosił mnie, żebym wysłał mu swoje niegrzeczne zdjęcia, co oczywiście robiłam – mówiła w rozmowie z MailOnline Justyna Monde. Po raz pierwszy para miała spotkać się we Wrocławiu, gdzie polska modelka zabrała mężczyznę na pierogi.

70-letni Mohamed Hadid jest zaręczony z inną kobietą

Po kilku latach od pierwszego spotkania ich znajomość ma się bardzo dobrze, choć Mohamed Hadid zaręczony jest z młodszą o 33 lata Shivą Safai. Sama Justyna podobno również spotyka się z innym mężczyzną, jednak wygląda na to, że nie chce rezygnować ze znajomości z zamożnym 70-latkiem.

Mohamed Hadid to urodzony w Stanach Zjednoczonych Jordańczyk. Pieniądze przyniosła mu budowa oraz handel luksusowych nieruchomości w Los Angeles. Jego córki Bella i Gigi są wziętymi top modelkami.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW