Zamknij

Ola Domańska opowiedziała o randkowaniu w programie Wojewódzkiego: "Czekam na młodego boga"

Sylwia Wamej
02.10.2019 14:01
Ola Domańska
fot. Damian Klamka/ East News

Ola Domańska gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Aktorka jak zwykle wykazała się dystansem do siebie i poczuciem humoru. Gwiazda "(Nie)Znajomych" opowiedziała m.in. o randkowaniu na Tinderze.

Ola Domańska w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie zabrakło intymnych pytań

Ola Domańska pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym m.in. promowała film z jej udziałem -"Nie)Znajomi". To już druga wizyta Oli w programie showmana. Jak powiedziała aktorka, po emisji poprzedniego odcinka, w którym była gościem, posypał się hejt od widzów. "Myśleli, że jestem pijana. Byłam trzeźwa" - powiedziała Ola.

W odcinku z Olą nie zabrakło również pytań o randkowanie. Kuba Wojewódzki dociekał, czy gwiazda wciąż jest singielką. Domańska zdradziła, że jest wolna, ale bardzo szczęśliwa.

"Tak, ale teraz z zupełnie innym nastawieniem do tego. Codziennie zadaję sobie pytanie: jak to możliwe? Jeszcze nie znalazłam odpowiedzi. (śmiech) Ale jest mi bardzo dobrze, jestem bardzo szczęśliwa. Gdy budzę się rano, mówię: czekam na młodego boga, nie szukam kompromisów!" - odpowiedziała Ola Domańska.

Ola wspomniała też, że gdy gościła przed dwoma laty u Wojewódzkiego, miała zupełnie inne podejście do tematów damsko-męskich.

"Dwa lata temu, jak byłam u ciebie, to myślałam sobie, tylko faceta mi brakuje. Teraz nie chce mieć chłopaka na siłę" - mówiła Domańska.

Ola Domańska: Czy randkuje na Tinderze?

Między Kubą Wojewódzkim a Aleksandrą Domańską nawiązał się flirt. Nie zabrakło też pytania o randkowanie w popularnej aplikacji randkowej Tinder. Gwiazda "(Nie)Znajomych" stwierdziła, że to nie dla niej.

"Nie ma mnie na Tinderze! To w ogóle nie jest dla mnie. Miałam, byłam nawet na jednej randce z chłopakiem. Było super(..) ale nie było tego czegoś"  - powiedziała aktorka.

Zagłosuj

Oglądasz program Kuby Wojewódzkiego?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW