Zamknij

Ola Domańska pokazuje na Instagramie fałdki i cellulit. Gwiazda namawia do akceptacji swojego ciała

Sylwia Wamej
02.07.2019 10:06
Aleksandra Domańska
fot. Viphoto/ East News

Ola Domańska ma do siebie nie lada dystans. Tym razem gwiazda „Azja Express” pokazała na Instagramie, że nie ma idealnego ciała i jak wiele kobiet, ona również ma fałdki na brzuchu i cellulit na udach. Wymyśliła też akcję „ciało bogini za nic się nie wini”, aby zachęcić kobiety do akceptacji swojego ciała.

Aleksandra Domańska zainicjowała akcję „ciało bogini za nic cię nie wini”

Aleksandra Domańska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Gwiazda filmu „Podatek od miłości” i zwyciężczyni „Azja Express” nieraz podkreślała, że nie ma idealnego ciała i nie zamierza go retuszować na zdjęciach. Tym razem aktorka zachęciła kobiety do akceptacji samej siebie i pokochania niedoskonałości.

„Wymyśliłam hasztag #ciało bogini za nic się nie wini oraz akcję, która ma zachęcać dziewczyny do tego, żeby kochały się i akceptowały. Żeby po prostu cieszyły się życiem, a nie martwiły się tym, że jeżeli usiądą tak, to coś im będzie wystawać. Szkoda życia. Życie jest tak krótkie. Trzeba się nim cieszyć” – powiedziała Ola w rozmowie z „Dzień dobry TVN”. 29-letnia aktorka przekonuje, że jej samej zdarzyło się usłyszeć, że powinna na przykład schować brzuch. Jednak Aleksandra ma dystans do tego typu komentarzy.

„Przechadzajmy się takie, jakie jesteśmy. Niech mi cellulit wyskakuje. Takie mam ciało. I nie nawołuję do niedbania o siebie, ale są pewne rzeczy, których nie przeskoczę. Podejmijcie to wyzwanie razem ze mną. Czujmy się swobodnie w naszych świątyniach. Każda z was jest boginią. I tyle. Ja totalnie się nią czuję” – mówiła. 

Aleksandra Domańska pokazała cellulit

Aleksandra Domańska na swoim Inastagramie opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym pokazała fałdki na brzuchu i cellulit na nogach. Fankom bardzo spodobało się takie podejście Oli do swojego ciała. „Ratujesz ludziom życie”, „super jesteś, bo pokazujesz, że może być bez filtrów i sztucznej opalenizny. Jesteś piękna, a co najdawniejsze,masz piękna duszę” – pisały internautki w komentarzach pod zdjęciem.

Zagłosuj

Lubisz oglądać polskie filmy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW