Zamknij

Ola Hamkało rzadko pokazuje męża. Tym razem zrobiła wyjątek. Fani: „Piękne zdjęcie”

Sylwia Wamej
20.08.2019 10:01
Ola Hamkało
fot. Piotr Molecki/ East News

Ola Hamkało rzadko pokazuje się na Instagramie razem ze swoim mężem — Filipem. Tym razem 30-letnia aktorka zrobiła wyjątek i zaprezentowała urocze zdjęcie z ukochanym. Fani nie szczędzili zakochanym ciepłych słów.

Ola Hamkało pokazała zdjęcie z mężem Filipem

Ola Hamkało jak większość gwiazd jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak rzadko pokazuje swoich bliskich, męża i córeczkę Jagnę. Tym razem zdecydowała się opublikować na Instagramie urocze zdjęcia w towarzystwie męża Filipa. Na jednej fotografii pozują razem na tle gór, z kolei na drugiej Ola tuli się do Filipa. Fanom bardzo spodobały się zdjęcia zakochanych. 

Znajdź w życiu kogoś, kto będzie się na Ciebie patrzył jak Ola na Filipa”, „Filip+Ola=WNM”, „ale pięknie pani wygląda”  piali fani 30-letniej aktorki.

Ola Hamkało i Filip Kalinowski są małżeństwem od 2012 roku. Wspólnie wychowują kilkuletnią córeczkę Jagnę. Ola Hamkało widzom najbardziej znana jest z ról w takich filmach jak m.in. „Big Love”, „Sala Samobójców” oraz „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel3”. 

Ola Hamkało. Rola w „Big Love” była dla niej przełomem

 W jednym z wywiadów Ola przyznała, że rola w „Big Love” była przełomem w jej życiu. To był też test na relacje z ludźmi w szkole teatralnej, bo przecież każdy student chciałby zagrać główną rolę w filmie. Wpadłam wtedy w medialny wir i ostro dostałam po tyłku, choć z perspektywy czasu uważam, że nie do końca zasłużenie. Pracując nad tym filmem, dałam z siebie wszystko i wydaje mi się, że udało mi się osiągnąć zamierzony cel. A to, że reżyserka, która w trakcie realizacji filmu dobrze wykonywała swoją robotę, później bezsensownie napluła we własne gniazdo jednym wywiadem, to nie moja wina. Bardzo dobrze wspominam czas spędzony na planie. Mniej więcej znałam to z dzieciństwa, ale wtedy miało to dla mnie zupełnie inny smak. Uświadomiłam sobie, co to znaczy harować jak dziki wół, bo gdy grasz główną rolę i jesteś obecna praktycznie w każdej scenie, to nie ma wybacz – pracujesz non stop. Potem musiałam się też zmierzyć z popularnością, którą zyskałam dzięki tej roli. Nie była ona może porażająca, ale jednak stałam się rozpoznawalna i do dziś ludzie pamiętają ten film – mówiła Ola Hamkało w rozmowie z serwisem Plejada.pl

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW