Zamknij

Ola Jordan w ciąży. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" zdradziła płeć dziecka

Sylwia Wamej
16.12.2019 10:33
Ola Jordan
fot. SplashNews.com/East News

Ola Jordan, jurorka "Tańca z gwiazdami" spodziewa się dziecka. Gwiazda w rozmowie z magazynem "Hello!" zdradziła płeć dziecka. Chłopiec, czy dziewczynka? 

Taniec z gwiazdami: Ola Jordan zdradziła płeć dziecka

Ola Jordan, jurorka "Tańca z gwiazdami" jest w ciąży. Razem z mężem Jamesem Jordanem długo marzyli o powiększeniu rodziny. Zdecydowali się skorzystać z metody in vitro.  Teraz jurorka "Tańca z gwiazdami" i jej mąż zdradzili w rozmowie z magazynem "Hello!" płeć maluszka.

"Ponieważ byliśmy bardzo zdenerwowani podczas przeprowadzania metody In-vitro, nie chcieliśmy niczego zgadywać… Teraz wiemy, że to mała dziewczynką i po prostu czuję się bardzo szczęśliwy. To wspaniałe" - mówił mąż Oli. "Mała dziewczynka to najlepsza rzecz, jaka mogła spotkać Jamesa, serio. On nie da jej spokoju” - powiedziała Ola Jordan. „To ja będę owinięty wokół jej palca. Ale będzie pod kluczem dopóki nie skończy przynajmniej 32 lat” - żartował James Jordan.

Taniec z gwiazdami: Ola Jordan miała problem z zajściem w ciążę. Zdecydowała się na in vitro 

Ola Jordan nie ukrywała w wywiadach, że razem z mężem Jamesem marzą, żeby zostać rodzicami. Jurorka "Tańca z gwiazdami" miała problem, żeby zajść w ciążę.

"Od dawna z mężem opowiadaliśmy o powiększeniu rodziny i zawsze słyszeliśmy pytania, kiedy w końcu to się stanie. Nie chcę już mówić, że niedługo... Dlatego postanowiliśmy ujawnić fakt, że choć robimy wszystko, by być rodzicami, po prostu nie mogę zajść w ciążę”, - mówiła w rozmowie z "Faktem".

Przyszli rodzice zgodnie twierdzą, że marzy im się gromadka dzieci. "Bardzo chcielibyśmy, żeby po naszym domu biegała nawet gromadka dzieci. Nasi rodzice też bardzo chcą być już dziadkami”  - zdradziła w rozmowie z "Hello!" 37-letnia gwiazda.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Hello!/ SW