Zamknij

Ola Jordan z „Tańca z gwiazdami” pokazała ciążowy brzuszek. Fani są zachwyceni

Sylwia Wamej
20.09.2019 14:32
Ola Jordan
fot. Splash News/ East News

Ola Jordan, która dała się poznać widzom jako jurorka „Tańca z gwiazdami”, pokazała ciążowy brzuszek. Tancerka po raz pierwszy pokazała się w ciąży na swoim Instagramie.

Ola Jordan pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie

Ola Jordan, jurorka „Tańca z gwiazdami”, pokazała zaokrąglone kształty na Instagramie. Tancerka może pochwalić się już dość pokaźnym brzuszkiem. Trzeba przyznać, że Ola w ciąży wygląda kwitnąco, co zresztą zauważyli też jej fani. Pod zdjęciem nie zabrakło pozytywnych komentarzy od wielbicieli pięknej tancerki. „Wyglądasz pięknie”, „uroczo” pisali internauci.

Ola i jej mąż James Jordan, z którym jest 16 lat, bardzo długo starali się o dziecko.

Tancerka opowiadała w rozmowie z „Hello”, jak ciężko jest jej zajść w ciążę. Chciałabym być mamą z całego serca i myślałam, że to samo się stanie… James też jest już zdesperowany i marzę o tym, by to wreszcie się stało. To jedyny prezent, który chciałabym mu dać. Sądziłam, jak większość kobiet, że sama mogę zdecydować, kiedy będzie odpowiedni moment na dziecko. Że będę mogła mieć swoją karierę, a dziecko, gdy poczuję się gotowa. Niestety, tak się nie stało – wyznała tancerka w wywiadzie. 

Ola Jordan ze względu na ciążę odeszła z „Tańca z gwiazdami”

Na szczęście los zdecydował się być łaskawy dla gwiazdy i jej męża, którzy niedawno pochwalili się za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zostaną rodzicami.

Ola Jordan dała się poznać polskiej publiczności jako jurorka „Tańca z gwiazdami”. Wcześniej występowała w brytyjskich edycjach „Tańca z gwiazdami”, gdzie partnerowała gwiazdom w tańcu. W 2018 roku dołączyła do składu jurorskiego polskiej edycji tanecznego show. Ze względu na ciążę zrezygnowała z programu.

Zagłosuj

Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW