Zamknij

Ola Kwaśniewska pokazała stare zdjęcie ze ślubu rodziców. Opublikowała wzruszający wpis

Sylwia Wamej
25.11.2019 16:37
Aleksandra Kwaśniewska
fot. Viphoto/East News

Ola Kwaśniewska opublikowała czarno-białe zdjęcie ze ślubu jej rodziców - Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Ola pogratulowała rodzicom, gdyż właśnie minęło czterdzieści lat, odkąd stanęli na ślubnym kobiercu. Fani są zachwyceni fotografią państwa Kwaśniewskich.

Ola Kwaśniewska opublikowała stare zdjęcie ze ślubu rodziców

Ola Kwaśniewska chętnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia w towarzystwie męża - Kuby Badacha, ale nie tylko. Na jej profilu nie brakuje również zdjęć z podróży oraz słodkich fotografii ukochanego pieska. Ostatnio Ola w nietypowy sposób postanowiła pogratulować swoim rodzicom rocznicy ślubu. Opublikowała czarno-białe zdjęcie z uroczystości ślubnej, od której minęło już czterdzieści lat.

W formie hasztagów Ola stworzyła również wzruszający wpis, w którym wyraziła swoją miłość do rodziców. Fanom bardzo przypadła do gustu czarno-biała fotografia ze ślubu Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. "Co za fota, co za para, co za miłość"  - skomentowała Natalia Kukulska. "Cudowna para która pięknie reprezentowała Nasz kraj. Życzę kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu", "gratulacje"  - to tylko niektóre z licznych komentarzy fanów.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. Kiedy się pobrali?

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy uchodzą za zgraną parę. Był prezydent i jego żona brali ślub dwa razy. Najpierw wzięli ślub cywilny w listopadzie 1979 roku, a w 2006 roku potajemnie wzięli ślub kościelny. Ceremonia odbyła się w pałacowej kaplicy. Radosne zdjęcie Kwaśniewskich ze ślubu zebrało na profilu Oli aż 13 tysięcy polubień fanów.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW