Zamknij

Ola Kwaśniewska pokazała zmysłowe zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Fani: „Wyglądasz obłędnie”

Sylwia Wamej
16.09.2019 14:44
Ola Kwaśniewska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Ola Kwaśniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Gwiazda opublikowała ostatnio radosne i jednocześnie zmysłowe zdjęcie w bikini. Wywołało olbrzymie zainteresowanie wśród jej fanów.

Ola Kwaśniewska pokazała zdjęcie w bikini

Ola Kwaśniewska to gwiazda, która aktywnie udziela się na Instagramie. Na jej profilu można zobaczyć mnóstwo zdjęć z podróży, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Ola nie należy do grona gwiazd, które odsłaniają na zdjęciach ciało, aby przyciągnąć na profil fanów. Najnowsze zdjęcie, na którym gwiazda pokazała się w bikini, wywołało mnóstwo emocji wśród fanów.

Ola skorzystała z ostatnich ciepłych dni i wybrała się nad jezioro. Radosne zdjęcie w słomkowym kapeluszu i bikini w panterkę spodobało się jej fanom. „Wyglądasz obłędnie Aleksandrówna”, „dzikuska z charakterem”, „wow” pisali fani.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 7. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach niebawem obchodzić będą siódmą rocznicę ślubu. Para pobrała się 22 września 2012 roku, a ich uroczystość była jednym z największych wydarzeń towarzyskich. W ceremonii wzięły udział największe polskie gwiazdy i czołowi politycy.

Czas naszego ślubu był swoistą Wielką Pardubicką z mediami. Mieliśmy nadzieję, że jeden autoryzowany artykuł rozładuje ten plotkarski potencjał i że potem zainteresowanie nami w sposób naturalny opadnie. A zamiast tego zaczął się okres wielkiej, medialnie urojonej ciąży. Nie miałam na to siły. Poza tym zwyczajnie przez tych parę lat medialnego żywota poznałam siebie i przekonałam się, że zupełnie nie mam charakteru do życia na świeczniku. Mnie to nadmierne zainteresowanie krępuje i stresuje. Jest mi dużo lepiej na marginesie show-biznesu, gdzie jestem bardziej w roli obserwatora niż uczestnika. A stąd widzisz ten świat we właściwych proporcjach – powiedziała Ola Kwaśniewska w rozmowie z „Urodą Życia”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW