Zamknij

Ola Kwaśniewska świętuje kolejną rocznicę związku. Opublikowała romantyczne zdjęcie

Sylwia Wamej
27.09.2019 11:31
Ola Kwaśniewska
fot. Instagram.com/ Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska świętuje kolejną rocznicę związku. Z tej okazji opublikowała romantyczne zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym – Kubą Badachem. Fotografię okrasiła zabawnymi hasztagami.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują rocznicę związku

Ola Kwaśniewska świętuje okrągłą rocznicę związku. Córka prezydenckiej pary i znany muzyk Kuba Badach są już razem dziesięć lat, a siedem lat temu wzięli ślub. Ola z tej okazji opublikowała romantyczne zdjęcie z wakacji, okraszone zabawnymi hasztagami. 10 lat razem, 7 po po ślubie, drapie mnie brodą, ale go lubię – skomentowała zdjęcie Ola na swoim Instagramie.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów. Zdjęcie skomentowała m.in. Natalia Kukulska. Płyńcie kochani w obłokach – napisała artystka.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach: Kiedy się pobrali?

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się 22 września 2012 roku. Uroczystość była jedną z największych imprez towarzyskich w show-biznesie. Ślub odbył się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego na warszawskiej Starówce. Po ceremonii goście bawili się w czterogwiazdkowym hotelu Narvil Conference &Spa w Serocku pod Warszawą.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się ponad dziesięć lat temu w mieszkaniu... Adama Sztaby. Jak opowiadał kiedyś muzyk w jednym z wywiadów, zaprosił do siebie Kubę i Olę. Wszystko zaczęło się dziać na balkonie – wspominał w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW