Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ola Kwaśniewska zapytana o ciążę. Odpowiedziała dobitnie i z humorem

09.10.2019 13:59

Ola Kwaśniewska bardzo często jest pytana o to, kiedy razem z mężem planują powiększenie rodziny. Ola tym razem postanowiła dobitnie, ale też z humorem odpowiedzieć fance na pytanie dotyczące ciąży.

Ola Kwaśniewska fot. Mateusz Jagielski/ East News

Ola Kwaśniewska odpowiedziała na pytanie o ciążę

Ola Kwaśniewska co rusz pytana jest o to, kiedy razem z mężem Kubą Badachem powiększą rodziną. Ola najwyraźniej przyzwyczajona jest do tego typu komentarzy i nie przejmuje się nimi za bardzo. Ostatnio Ola opublikowała zdjęcie z uroczym psem. Pod fotografią posypało się mnóstwo komentarzy, również tych, które dotyczą życia prywatnego gwiazdy. Kwaśniewska odpowiedziała na pytanie fanki: Kiedy dziecko?.  Szybko i z dużym przekąsem wypaliła: Jutro! Najdalej pojutrze.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach do pytań dotyczących dzieci podchodzą z luzem i dystansem. W wywiadach zarówno Ola, jak i Kuba opowiadają o sobie z miłością i szacunkiem. Chętnie pozują ze sobą na Instagramie, a na ich profilach nie brakuje zdjęć ze wspólnych podróży czy wypadów na koncerty.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach: Kiedy wzięli ślub?

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się 22 września 2012 roku w Katedrze Polowej Wojska Polskiego na warszawskiej Starówce. Goście bawili się w czterogwiazdkowym hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku pod Warszawą. Panna młoda miała na sobie suknię Sabriny Pilewicz.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

RadioZEt.pl/SW

Oceń