Zamknij

Ola Szwed komentuje związek byłego chłopaka. Co powiedziała o relacji Julii Wieniawy i Barona?

Sylwia Wamej
18.07.2019 12:44
Ola Szwed
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Ola Szwed kilka lat temu związana była z Aleksandrem Baronem, obecnym chłopakiem Julii Wieniawy. Ostatnio Ola została zapytana o to, co myśli o relacji byłego partnera z młodszą o 15 lat gwiazdką. Co powiedziała?

Ola Szwed skomentowała związek Barona i Julii Wieniawy

Aleksandra Szwed kilka lat temu była związana z Aleksandrem Baronem. Para spotykała się ze sobą półtora roku. Rozstali się, bo jak donosiła kolorowa prasa, Baron miał za bardzo interesować się innymi kobietami. Niedawno 29-letnia gwiazda została zapytana o relację byłego partnera z obecną dziewczyną — Julią Wieniawą. 

„Bardzo przepraszam, ale odgrzebywanie historii bez wartości archeologicznej nie ma sensu, i mnie, szczerze mówiąc, nie interesuje. Bardzo tę dwójkę szanuję i przez ten szacunek, nie mam zamiaru wypowiadać się za ich plecami na ich temat” – powiedziała Ola Szwed w rozmowie z Jastrząb Post. Na pytanie, czy życzy im powodzenia, odpowiedziała tylko „oczywiście”.

Julia Wieniawa i Aleksander Baron: Gdzie się poznali?

Julia Wieniawa i Aleksander Baron spotykają się ze sobą od pół roku. Początkowo para nie pokazywała się razem i nie komentowała łączącej ich relacji. Później jednak zostali przyłapani na randce przez fotoreporterów. Zdjęcia mówiły same za sobie. Na razie Julia i jej 15 lat starszy chłopak wydają się ze sobą szczęśliwi. Julia nie ukrywa, że starszy partner bardzo jej imponuje.

„Poznaliśmy się przez wspólnych znajomych i okazało się, że świetnie się rozumiemy. Alek jest bardzo dojrzały, a ja lubię czuć się bezpiecznie przy mężczyźnie. Imponuje mi, że jest spełniony zawodowo, jest najlepszym gitarzystą w Polsce. Wspiera mnie we wszystkim, co robię, a do tego jest świetnie zorganizowany, więc jest idealnym partnerem do życia ze mną, bo moja codzienność jest szalona, nieregularna i w biegu” – mówiła Julia w rozmowie z magazynem „Gala”.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW