Zamknij

Olga Bołądź uratowała psa z pseudohodowli. Pokazała na Instagramie drastyczne zdjęcie

Sylwia Wamej
08.10.2019 11:41
Olga Bołądź
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Olga Bołądź uratowała psa z pseudohodowli. Aktorka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała, jak wyglądała adoptowana suczka na początku roku, a jak wygląda teraz. Gwiazda zachęciła też do adopcji czworonogów.

Olga Bołądź uratowała psa z pseudohodowli

Olga Bołądź angażuje się w sprawy zwierząt. Aktorka na swoim Instagramie opowiedziała historię suczki Lusi, która była źle traktowana w pseudohodowli. Gwiazda pokazała też drastyczne zdjęcie czworonoga, który jeszcze na początku roku wyglądał bardzo źle.

"Moja kochana Lusieńka. Adoptowana przez nas w lutym. Na ostatnim zdjęciu, uprzedzam ale jest drastyczne, widać w jakim stanie była na początku 2019 roku. Zabrana z pseudohodowli gdzie była „suką rozpłodową” To jak dziś wygląda i jak się czuje, jak ufa, jak potrafi się bawić, to dopiero kuchenna rewolucja. Dziękuje moim przyjaciołom, którzy nam pomagają, zawsze kiedy wyjeżdżam i opiekują się Lusesitą. Bez was nie dałbym rady. Mój pies jest najcudowniejszy na świecie, zachęcam was z całego serca do adopcji psów. Jeśli chcecie kupić pieska to pamiętajcie, tylko sprawdzone hodowle, płacąc za psa z pseudohodowli wspieracie okrutny handel - gdzie zwierzęta żyją tak długo, jak są przydatne. Luśka była jednym z nich. Dziękuje" - napisała w poruszającym wpisie Olga Bołądź.

Olga Bołądź na Instagramie: Fani dzielą się swoimi historiami

Pod postem nie zabrakło ciepłych komentarzy fanów, którzy cieszą się, że są osoby takie, jak Olga. Wielbiciele  aktorki podzielili się też swoimi historiami, dotyczącymi adopcji psów.

"Cudowny, szczęśliwy piesek. Dobrze ze na świecie są tacy ludzie jak Pani, Pani Olgo", "mało mówi się o pseudohodowlach, więc Pani wpis jest bardzo ważny. Wielu ludzi pragnie mieć wymuskanego, rasowego psa i nie zdają sobie oni sprawy z tego że wspierają przemysł hodowli, który często jest pozbawiony nadzoru i nie ma nic wspólnego z miłością do zwierząt. Mądre słowa znanych osób są niezwykle cenne",Ja też w maju adoptowalam psiaka ze schroniska i stwierdzam, że to najlepsza decyzja z możliwych. Radość i ufność widoczna w spojrzeniu mojej Rudzi jest bezcenna! Olga- masz wielkie serce.Ja też w maju adoptowalam psiaka ze schroniska i stwierdzam, że to najlepsza decyzja z możliwych. Radość i ufność widoczna w spojrzeniu mojej Rudzi jest bezcenna! Olga- masz wielkie serce" - pisali fani pod wpisem aktorki.

Zagłosuj

Lubisz psy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW