Zamknij

Olga Kaczyńska z „Top Model” zaręczona. Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Sylwia Wamej
30.09.2019 10:35
Olga Kaczyńska
fot. Instagram,com/ Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska, zwyciężczyni 2. edycji „Top Model”, jest zaręczona. Modelka pochwaliła się pięknym pierścionkiem w mediach społecznościowych. Kim jest narzeczony Olgi Kaczyńskiej?

Olga Kaczyńska się zaręczyła. Gwiazda „Top Model” pokazała pierścionek zaręczynowy

Olga Kaczyńska podzieliła się ostatnio swoim szczęściem na Instagramie. Zwyciężczyni 2. edycji „Top Model” jest zaręczona ze swoim partnerem Łukaszem. Olga Kaczyńska pięknym pierścionkiem zaręczynowym pochwaliła się na Instagramie. Wyjątkowy moment zaręczyn odbył się na Kubie, w miejscowości Cienfueagos. Pod postem posypało się mnóstwo gratulacji.

Kim jest partner Olgi Kaczyńskiej?

Olga Kaczyńska po udziale w „Top Model” związała się z innym uczestnikiem show – Mateuszem Jarzębiakiem, zwanym Góralem. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się w 2015 roku. O obecnym partnerze pięknej Olgi niewiele wiadomo. Ukochany gwiazdy „Top Model” – Łukasz Samoliński związany jest z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Być może właśnie tam poznali się zakochani. Olga Kaczyńska po krótkim romansie z modelingiem wróciła do swojej pasji, jaką jest medycyna. Gwiazda skończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i właśnie tam robi specjalizację. Po programie wiele osób wróżyło Oldze karierę. Choć modelka brała udział w sesjach zdjęciowych i chodziła po wybiegach u największych polskich projektantów, ostatecznie zrezygnowała z modelingu.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW