Zamknij

Olga Kalicka na wakacjach. Uwagę fanów przyciągnął drogi wózek. Ile kosztuje model ze zdjęcia?

Sylwia Wamej
12.07.2019 12:34
 Olga Kalicka
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Olga Kalicka wybrała się z rodziną na wakacje. Gwiazda "Rodzinki.pl" odpoczywa w Turcji, a zdjęcia z wakacji publikuje w mediach społecznościowych. Uwagę fanów zwrócił stylowy wózek dla dziecka. Ten popularny model do najtańszych nie należy. Ile kosztuje?

Olga Kalicka na wakacjach. Pochwaliła się drogim wózkiem. Ile zapłaciła?

Olga Kalicka mimo napiętego grafiku znalazła czas na beztroski wypoczynek z rodziną. Gwiazda odpoczywa w Turcji razem ze swoim  partnerem i synkiem Aleksem. Olga w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia z wakacji. Jedno z nich szczególnie zwróciło uwagę fanów. Chodzi o wózek dla dziecka, który pokazała aktorka. Fani dopytują o jego model i cenę. Jak się okazuje, Olga wybrała popularny wśród gwiazd model marki Cybex. Model ze zdjęcia kosztuje aż 6 tysięcy złotych.  Cena choć wysoka, zdecydowanie blednie na tle wózka dziecka Izabeli Janachowskiej, który kosztuje 19 tysięcy złotych.

Olga Kalicka: Aktorka "Rodzinki.pl" i Teatru Kwadrat

Olga Kalicka dała się poznać szerszej publiczności jako Magda w serialu "Rodzinka.pl". Od stycznia 2018 roku jest również pełnoetatową aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat. W 2016 roku wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Z kolei jesienią 2018 roku poprowadziła razem z Karolem Niecikowskim pierwszą edycję programu Polsatu "World of Dance Polska".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW