Olga Kalicka na wakacjach. Uwagę fanów przyciągnął drogi wózek. Ile kosztuje model ze zdjęcia?

12.07.2019 12:34

Olga Kalicka wybrała się z rodziną na wakacje. Gwiazda "Rodzinki.pl" odpoczywa w Turcji, a zdjęcia z wakacji publikuje w mediach społecznościowych. Uwagę fanów zwrócił stylowy wózek dla dziecka. Ten popularny model do najtańszych nie należy. Ile kosztuje?

 Olga Kalicka fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Olga Kalicka na wakacjach. Pochwaliła się drogim wózkiem. Ile zapłaciła?

Olga Kalicka mimo napiętego grafiku znalazła czas na beztroski wypoczynek z rodziną. Gwiazda odpoczywa w Turcji razem ze swoim  partnerem i synkiem Aleksem. Olga w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia z wakacji. Jedno z nich szczególnie zwróciło uwagę fanów. Chodzi o wózek dla dziecka, który pokazała aktorka. Fani dopytują o jego model i cenę. Jak się okazuje, Olga wybrała popularny wśród gwiazd model marki Cybex. Model ze zdjęcia kosztuje aż 6 tysięcy złotych.  Cena choć wysoka, zdecydowanie blednie na tle wózka dziecka Izabeli Janachowskiej, który kosztuje 19 tysięcy złotych.

Olga Kalicka: Aktorka "Rodzinki.pl" i Teatru Kwadrat

Olga Kalicka dała się poznać szerszej publiczności jako Magda w serialu "Rodzinka.pl". Od stycznia 2018 roku jest również pełnoetatową aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat. W 2016 roku wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Z kolei jesienią 2018 roku poprowadziła razem z Karolem Niecikowskim pierwszą edycję programu Polsatu "World of Dance Polska".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZET.pl/ SW

Oceń