Zamknij

Olga Kalicka o ciemnych stronach ciąży: „Wyżera mózg”

Sylwia Wamej
02.12.2019 16:31
Olga Kalicka
fot. Wojciech Strozyk/Reporter/East News

Olga Kalicka, która jest mamą 11-miesięcznego Aleksego, opowiedziała w rozmowie z „Fleszem” o ciemnej stronie błogosławionego stanu. Gdy była w ciąży, często miała problem z koncentracją.

Olga Kalicka opowiedziała o ciemnej stronie ciąży

Olga Kalicka jest szczęśliwą mamą 11-miesięcznego synka Aleksego. Gwiazda „Rodzinki.pl”, choć spełnia się w macierzyństwie, przyznała w rozmowie z „Fleszem”, że przez ciążę miała problemy z pamięcią i koncentracją. Szczególnie ciężko było Oldze, gdy grała w teatrze, będąc w ósmym miesiącu ciąży. Zapominała tekstu, będąc również na planie „Rodzinki.pl”.

Już w ciąży miałam kłopoty z myśleniem. Ciąża wyżera mózg. Do ósmego miesiąca grałam w teatrze i wiele razy łapałam się na tym, że nie wiem, co mówić ani w którym miejscu sztuki jestem. W „Rodzince.pl” miałam wejść z impetem i powiedzieć coś krótkiego. Wchodziłam ze 20 razy i za każdym zapominałam tekstu – mówiła Olga Kalicka w rozmowie z „Fleszem”.

Olga Kalicka ma syna Aleksego. Planuje powiększenie rodziny?

Olga Kalicka dodała również, że wciąż lubi swoją pracę, jednak z przyjemnością wraca z niej do domu, do ukochanego synka. Jak jestem w domu, to myślę: „Boże, chcę do pracy”. A w pracy: „Aaa, chcę do dziecka”. Nieustanna walka ze sobą – podkreśliła Kalicka.

26-letnia gwiazda stwierdziła również, że myśli o powiększeniu rodziny i chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Do trzydziestki chciałabym powiększyć rodzinę. Wciąż mam na to cztery lata (śmiech). Chciałabym mieć przynajmniej jeszcze jedno dziecko, ale tego nie da się zaplanować – wyznała.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/Flesz/ SW