Zamknij

Olga Kalicka odchodzi z "M jak miłość"

Redakcja
19.07.2017 09:44
Olga Kalicka M jak miłość
fot. ons.pl

Olga Kalicka w "M jak miłość" grała Justynę - byłą ukochaną Franka. Gwiazda już wkrótce pożegna się z serialem. Jak zakończą się losy jej bohaterki i czy może jeszcze wrócić do Grabiny?

Po serii informacji o zmianach w obsadzie "M jak miłość" pojawiają się nowe wieści, które nie ucieszą fanów serialu. Z produkcją TVP pożegna się Olga Kalicka. Aktorka wcielała się w rolę byłej ukochanej Franka. Ten, jak wiadomo, kocha Natalkę. Justyna łudziła się, że jeszcze uda się jej go odzyskać. Właśnie taki jest plan scenarzystów na zakończenie tej roli: Justyna dostanie wymarzoną pracę w Warszawie i zdecyduje się wyjechać, mając przeczucie, że Franek nie zostawi dla niej swojej partnerki.

Olga Kalicka po raz ostatni pojawi się w jednym z powakacyjnych odcinków "M jak miłość". "Skoro jedziesz w szeroki świat, chciałam ci powiedzieć, że będę za ciebie trzymała kciuki" - wypowiedź serialowej Natalki przytacza "Fakt". Obie bohaterki spotkają się, kiedy Natalka odwiedzi Justynę, by podziękować jej za pomoc w poszukiwaniach matki dziewczynki porzuconej w kościele.

Czy taki obrót wydarzeń umożliwi Kalickiej powrót do Grabiny? To trudno wykluczyć, bo w serialach niemal wszystko może się zdarzyć.

Jesteś fanem M jak Miłość? Rozwiąż quiz wiedzy o serialu i udowodnij:

Quiz o M jak miłość
Rozwiąż quiz

Quiz o M jak miłość

Quiz o M jak miłość

Kto jest matką chrzestną Lenki?

RadioZET.pl/SA