Zamknij

Olga Kalicka pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. Szykuje się wielka uroczystość

Sylwia Wamej
03.10.2019 10:15
Olga Kalicka
fot. Jan Bielecki/ East News

Olga Kalicka opublikowała na Instagramie zdjęcie w pięknej sukni ślubnej. Jak się okazuje, gwiazda „Rodzinki.pl” wychodzi za mąż, ale w serialu.

Olga Kalicka pozuje w sukni ślubnej

Olga Kalicka dała się poznać widzom jako sympatyczna Magda, dziewczyna Tomka w „Rodzince.pl”. Olga Kalicka co jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia z serialowego planu. Tym razem wstawiła zdjęcie, którym mogła zmylić niejednego fana. Chodzi o fotografię w pięknej sukni ślubnej. Jak się okazuje, zmiany czekają jej bohaterkę – Magdę w „Rodzince.pl”. Czy to oznacza, że wyjdzie za mąż za Tomka Boskiego? Sama aktorka zdradziła w komentarzach, że powstają nowe odcinki. Fani kibicują serialowej parze, a w komentarzach pod zdjęciem nie szczędzą komplementów w stronę Olgi. „Pięknie wyglądasz”, „ale super sukienka” – piszą fani.

Olga Kalicka prywatnie jest zaręczona

Prywatnie Olga jest zaręczona z Cezarym Nowakiem, z którym ma dziecko – synka Aleksego. Malec jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Na Instagramie aktorki nie brakuje zdjęć małego Aleksego. Aktorka chętnie dzieli się też na Instagramie swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Widać, że synek jest dla niej całym światem. Olga Kalicka mimo wielu domowych obowiązków świetnie łączy je z pracą w teatrze Kwadrat i pracą na planie „Rodzinki.pl”.

Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW