Zamknij

Olga Kalicka pozuje na ściance bez makijażu: „Fani. Pięknie wyglądasz”

Sylwia Wamej
16.04.2019 12:42
Olga Kalicka
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Olga Kalicka bardzo ceni sobie naturalność. Gwiazda „Rodzinki.pl” ostatnio na jednej z imprez pokazała się niemal bez makijażu. Fani nie kryli zachwytu jej naturalną odsłoną.

Olga Kalicka pokazała się w naturalnej odsłonie, bez makijażu

Olga Kalicka kilka miesięcy temu została mamą. Gwiazda łączy macierzyństwo z zawodowymi obowiązkami, których czasem ma sporo. Ostatnio pojawiła się na 5. Gali Polskiej Transplantologii w Wiśle. Na ściance zapozowała w bardzo naturalnej odsłonie, niemal bez makijażu. Lekka pomadka świetnie kontrastowała z „nagimi” rzęsami i naturalną fryzurą Olgi. W komentarzach 25-letnia aktorka jak zwykle mogła liczyć na przychylność fanów. „Pięknie wyglądasz” – pisali internauci.

Olga Kalicka bez makijażu wygląda dziewczęco i młodo

Warto podkreślić, że polskie gwiazdy coraz śmielej i częściej pokazują się w mediach społecznościowych bez makijażu. Rzeczywiście, bez make-upu Olga prezentuje się bardzo dziewczęco i młodo. Świeżo upieczonej mamie bardzo służy macierzyństwo. Każdą wolną chwilę spędza z synem, jednak jak możemy zauważyć na jej Instagramie, Olga ma teraz bardzo dobry czas, również pod względem zawodowym. Gwiazda oprócz pracy na planie zdjęciowym, chętnie angażuje się w projekty charytatywne. Ostatnio wzięła udział w „Biegu po Nowe Życie”.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW