Zamknij

Olga Kalicka zaszalała z fryzurą i przefarbowała włosy na różowo

Redakcja
25.07.2017 10:45
Olga Kalicka nowa fryzura
fot. Instagram

Aktorka "M jak miłość" i "Rodzinki.pl" Olga Kalicka znana jest ze swojej bujnej blond czupryny. Teraz postanowiła zmienić wizerunek i zaszalała z kolorem włosów.

Jeszcze kilkanaście dni temu Olga Kalicka była blondynką z niesfornymi falami na włosach, jaką dobrze znamy m.in. z roli Justyny w "M jak miłość". Niespodziewanie młoda aktorka postanowiła zaszaleć i całkiem zmienić swój styl. Przefarbowała włosy na modny obecnie różowy kolor i poukładała kosmyki całkiem na gładko. Prezentuje się świetnie, fani byli zachwyceni.

Fani zastanawiają się, czy nowa fryzura Olgi Kalickiej ma związek z jakąś nową rolą. Wiadomo, że aktorka rozstaje się z serialem "M jak miłość". Serialowa Justyna dostanie wymarzoną pracę w Warszawie i zdecyduje się wyjechać, mając przeczucie, że Franek nie zostawi dla niej swojej partnerki. Wygląda jednak na to, że różowy kolor włosów był chwilowym letnim szaleństwem, bo na najnowszych zdjęciach widać, że włosy Olgi Kalickiej wracają do "normalności", choć pojawiają się pogłoski, że ta nagła przemiana może mieć związek z kontraktem reklamowym z jedną z firm kosmetycznych.

RadioZET.pl/SA