Zamknij

Opole 2017: Premiery i Debiuty - kto wystąpi? Lista uczestników

Redakcja
11.05.2017 10:48
Opole 2017 kto wystapi artyści
fot. Facebook/KFPP Opole

Opole 2017: ogłoszono wykonawców koncertów "Premiery" i "Debiuty". Kto wystąpi na scenie opolskiego amfiteatru w ramach tych koncertów na 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu?

54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zaplanowany został na 9-11 czerwca 2017. Tradycyjnie na deskach amfiteatru zobaczymy kilka różnych koncertów - w tym "Premiery" i "Debiuty". "Premiery" zaplanowano na pierwszy dzień wydarzenia - 9.06. Kto wystąpi? W związku z ogromnym zamieszaniem wokół festiwalu i rezygnacją wielu gwiazd z udziału w wydarzeniu, lista uczestników cały czas się zmienia. Oto aktualna lista uczestników ww. koncertów.

Opole 2017 - Premiery: artyści

Golec uOrkiestra - "Hop na top"

Monika Lewczuk i Antek Smykiewicz - "Biegnę"

Izabela Trojanowska - "Skos"

Zakopower - "Było minęło"

Patrycja Zarychta - "Uwolnij mnie" (dzika karta)

NaVi - "Teraz wiem" (dzika karta)

Opole 2017: koncert Debiuty - lista wykonawców

Drugiego dnia festiwalu w Opolu, 10.06., odbędzie się koncert "Debiuty". Weźmie w nim udział sześcioro uczestników, którzy wybrani zostali przez Komisję Kwalifikacyjną TVP, oraz laureaci wyłonieni w ramach programu "O!Polskie Przeboje". Oto aktualne zestawienie wykonawców opolskich "Debiutów" 2017.

BBR&G "Szmaragdowa mgła"

Karolina Leszko "Oboje wiemy"

Octavia "Gdy zamykam oczy"

Ravel "Wstawaj"

Leona "Tylko powiedz"

Ogień "Mary Jane"

Sen („Wiem”)

Aneta Nayan („Nowy dom”).

Swiernalis („Dzikie palmy”)

Artykuł będzie aktualizowany. Wkrótce poznamy kolejne szczegóły 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pojawiają się informacje, że wydarzenie może zostać przesunięte na inny termin.

RadioZET.pl/FestiwalOpole/SA