Zamknij

Opole 2017: memy - najlepsze komentarze o zamieszaniu z festiwalem

Redakcja
22.05.2017 10:23
Opole 2017 memy
fot. mem

Zamieszanie wokół Festiwalu w Opolu 2017 trwa. Wielu czołowych artystów, którzy mieli zaśpiewać, już wycofało się z udziału w tym wydarzeniu, a to wywołało z kolei lawinę memów. Wybieramy dla Was te najlepsze. Zobaczcie Opole 2017 na memach.

Opole 2017: memy komentujące zamieszanie wokół opolskiego festiwalu ukazują się w sieci od kilku dni. Internauci jak zwykle żartują, nie przebierają w słowach i nie pozostawiają suchej nitki na prezesie zarządu TVP, Jacku Kurskim.

Przypomnijmy, że kilka dni temu media obiegła informacja, że Kayah dostała od TVP zakaz występu na Opole 2017 i nie weźmie udziału w jubileuszowym koncercie Maryli Rodowicz, do którego została zaproszona. Potem okazało się, że to wokalistka sama zrezygnowała z występu na znak protestu przeciw wykluczaniu artystów z powodów politycznych. Poparła ją Katarzyna Nosowska, a potem wiele innych gwiazd polskiej sceny. W następnych dniach zrezygnowali też m.in.: Szymon Wydra, Natalia Szroeder, Ania Wyszkoni, Blue Cafe, Karolina Leszko, Piotr Zioła, Andrzej Piaseczny, Michał Szpak, Kasia Cerekwicka, Grzegorz Hyży, Kombi, Papa D., Urszula, Pectus, Kasia Popowska, Lanberry, Arek Kłusowski, Tatiana Okupnik, Kasia Kowalska, a także prowadzący - Artur Orzech. Oprócz tego, wycofał się także Konrad Smuga, reżyser kilku festiwalowych koncertów. Występ odwołała również sama Maryla Rodowicz, która świętować miała 50 lat swojej kariery artystycznej.

Nic dziwnego, że całe zamieszanie wokół wydarzenia komentują w sieci internauci. Oto najlepsze memy na temat Opola 2017.

Opole 2017: memy o festiwalu

RadioZET.pl/SA