Zamknij

Agata Konarska – kim jest prowadząca koncert Premiery w Opolu?

Redakcja
16.09.2017 19:18
Agata Konarska – kim jest prowadząca koncert Premiery w Opolu?
fot. Eastnews

Agata Konarska – kim jest prowadząca koncert Premiery w Opolu? Co prawda ostatnio nie jest o niej tak głośno jak przed laty, ale swoim doświadczeniem telewizyjnym mogłaby obdzielić wiele innych prezenterek.

Agata Konarska występowała między innymi w programie „Kawa czy herbata?". Co ciekawe, swoją karierę telewizyjną zaczynała od prowadzenia programów informacyjnych, dopiero później zdecydowała, że jednak najlepiej czuje się w rozrywce i show-biznesie.

Agata Konarska może pochwalić się świetnym wykształceniem. Jest absolwentką
Wydziału Informatyki Ekonomicznej w Wiedniu, Wydziału Nauk Ekonomicznych na UW, zrobiła także ekonomiczne studia podyplomowe w Paryżu.

Nie wszyscy wiedzą, że Agata Konarska jest córką polityka Włodzimierza Konarskiego.

Premiery to jeden z najstarszych koncertów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Spośród wszystkich artystów, którzy zgłosili się do konkursu, komisja wyłoniła trzynastu laureatów. To właśnie ich utwory mają szansę stać się hitami nadchodzącego sezonu. O zwycięstwo w koncercie walczyć będą m.in. Katarzyna Cerekwicka, Monika Lewczuk w duecie z Antkiem Smykiewiczem, Krzysztof Kiljański, Patrycja Zarychta, Izabela Trojanowska oraz zespoły Pectus i Zakopower.

Koncert obok Agaty Konarskiej poprowadzi Rafał Brzozowski.

RadioZET.pl/SI