Zamknij

Oscary 2019: Borys Szyc relacjonuje "od kuchni" oscarową galę. Polski aktor w otoczeniu największych hollywoodzkich gwiazd

Redakcja
25.02.2019 13:04
Borys Szyc w drodze na Oscary
fot. Instagram.com/ Borys Szyc

Borys Szyc na Ceremonii rozdania Oscarów świetnie się bawił. Aktor relacjonował w mediach społecznościowych "od kuchni" oscarową galę. Zobaczcie, z kim udało mu się sfotografować.

Borys Szyc w otoczeniu gwiazd na Oscarach 2019

Nominowana w trzech kategoriach „Zimna wojna” nie dostała żadnego Oscara. Polscy twórcy przegrali z „Romą” Alfonso Cuarona, który był faworytem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Mimo że ekipa polskiej produkcji nie przywiozła żadnego Oscara, bawiła się świetnie na gali w Dolby Theatre.

Borys Szyc relacjonował od „kuchni” to wielkie filmowe wydarzenie, wstawiając na Insta stories krótkie filmiki z podróży do Dolby Theatre oraz migawki z czerwonego dywanu. Aktor był niezwykle podekscytowany oscarową galą. W końcu okazja bycia na najważniejszym filmowym wydarzeniu i ogrzaniu się w blasku największych gwiazd nie zdarza się często.

Szyc chętnie fotografował się również z największymi gwiazdami, m.in. z Gerardem Butlerem, Rami Malkiem, Emmą Stone czy Samem Elliotem. Szyc podzielił się też z fanami wspólną fotką  z twórcami „Zimnej wojny”.

RadioZET.pl/ SW