Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ostra Doda w sesji zdjęciowej do magazynu

14.07.2017 11:49

Czyżby Dodzie zapowiadała się kolejna okładka? Piosenkarka podzieliła się w sieci ostrą fotką z niedawnej sesji. Błyszczący lateks, bluzka z prześwitującej siatki - tak wygląda kolejna ostra sesja artystki.

Doda Instagram ostra sesja fot. ons.pl

Doda od pewnego czasu próbuje swoich sił w branży filmowej. Gościła nawet w Cannes, by tam nawiązać kontakty. Mimo wszystko nie rezygnuje ze swojego ostrego wizerunku. Właśnie zaprezentowała na Instagramie odważną fotkę, która wykonana została w trakcie sesji dla magazynu Viva. Na zdjęciu piosenkarka pozuje w stroju składającym się z długich świecących butów, lateksowych pasów i prześwitującej bluzki z siatki. Wokalistka znana jest z podobnych sesji, niejeden raz pozowała do rozbieranych magazynów. Tym razem jednak nie jest to sesja do Playboya, dlatego sutki zostały zasłonięte.

Co na to fani Rabczewskiej? Jak zwykle pojawiają się głosy zachwytu i zniesmaczenia. Część komentujących skoncentrowała się na piersiach wokalistki i krytykuje ich nienaturalność. Niektórym nie przypadał do gustu zaprezentowana "stylizacja", przypominająca ich zdaniem kreację rodem z tanich filmów "dla dorosłych". Rzeczywiście tak wygląda?

Jak Wam się podoba Doda w takim wydaniu?

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi