Zamknij

Oświadczyny w kinie na filmie „Nowe oblicze Greya”

Redakcja
22.02.2018 09:01
Pierścionek zaręczynowy
fot. Wikipedia

„Nowe oblicze Greya” — ten wyjątkowy seans Beata i Piotr zapamiętają do końca życia. Mężczyzna postanowił oświadczyć się swojej ukochanej w oryginalny sposób. Poprosił ją o rękę w kinie Wilga w Garwolinie. Jak zareagowała? Film z nietypowymi oświadczynami w mig trafił do sieci.

Oświadczyny w kinie

Beata i Piotr poznali się zaledwie kilka miesięcy temu, ale już są przekonani, że chcą spędzić razem całe życie. Kilka dni temu zakochani wybrali się na film „Nowe oblicze Greya” do kina Wilga w Garwolinie.

Beata nie spodziewała się, że ten wieczór zapamięta do końca życia. Piotr jednak przygotował dla niej wyjątkową niespodziankę.

„Chwilę przed rozpoczęciem seansu Piotr musiał odebrać telefon. Oczywiście, było to zaaranżowane. 25-latek wyszedł z sali kinowej i na korytarzu czekał na dalszy rozwój wypadków. Na ekranie pojawił się spot z przygotowaniami do wielkiego dnia oświadczyn” — można przeczytać na łamach serwisu eGarwolin.pl.

Beata na początku nie zorientowała się, że mężczyzna, którego ogląda na ekranie, to jej ukochany. Wówczas Piotr wrócił na salę z pierścionkiem, a Beata powiedziała oczywiście „tak”.

Oświadczyny w kinie na filmie Nowe oblicze Greya

Wideo z wyjątkowych oświadczyn na filmie „Nowe oblicze Greya” w Garwolinie szybko trafiło do sieci.

Co ciekawe, jak podaje serwis eGarwolin.pl, to już drugie oświadczyny w kinie Wilga. Pierwszy raz tak ważne wydarzenie w sali kinowej miało miejsce kilka lat temu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szczęśliwym zakochanym dużo miłości!

RadioZET.pl/SI