Zamknij

„Pakowanko”. Kontrowersyjne nagranie Justyny Żyły

Redakcja
25.06.2018 16:00
„Pakowanko”. Kontrowersyjne nagranie Justyny Żyły
fot. Lukasz Szelag/REPORTER

Rozpad małżeństwa Justyny i Piotra Żyły to z pewnością wydarzenie medialne. Niedawno w sieci  pojawił się film, który wzbudził wiele kontrowersji. Opublikowała go na Instagramie żona skoczka.

Jeden z najbardziej medialnych polskich skoczków narciarskich, Piotr Żyła, pojawia się ostatnio na ustach wszystkich nie ze względu na sportowe osiągnięcia. Po tym, jak jego małżonka Justyna ogłosiła, że zdradzał ją i zostawił z dziećmi, para przeżywała kryzys i mimo starań o odbudowanie relacji, głównie ze względu na dobro dwójki dzieci, zapadła decyzja o rozwodzie. Najwięcej emocji wzbudzała kwestia podziału majątku. Piotr Żyła żąda bowiem od małżonki spłacenia wkładu finansowego, jaki poniósł w związku z budową domu położonego w Wiśle-Kopydle, który wyceniany jest na około milion złotych.

Kontrowersje w sieci

Justyna Żyła słynie z komentowania swojej sytuacji rodzinnej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Głośno było również o jej sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy. Tym razem rozpętała prawdziwą burzę zamieszczając na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym widać mężczyznę pakującego puchary oraz pomagającą mu w tym starszą kobietę. Całość opatrzyła opisem „Pakowanko”, co jednoznacznie daje do zrozumienia, że to Piotr Żyła pakuje swoje rzeczy. Internauci nie pozostawili na autorce postu suchej nitki.

fot
fot. Instagram screen

„Straszna  żenada moim zdaniem”

„Ty kobieto masz coś z głową…”

To tylko niektóre z komentarzy opublikowanych pod postem. Prawdopodobnie to pod ich naporem został on usunięty z profilu żony skoczka.

RadioZET.pl/MF