Zamknij

Pamiętacie Słowiankę Donatana Luxurię Astaroth? Wraca z nowymi zdjęciami

Redakcja
11.07.2017 15:34
Luxuria Astaroth
fot. screen

Kamila Smogulecka, znana jako Luxuria Astaroth, zyskała sławę jako Słowianka Donatana. Teraz po dłuższej przerwie wraca z nowymi zdjęciami na Instagramie. Jak wygląda?

Luxuria Astaroth stała się znana ze współpracy z Donatanem. Wystąpiła w kilku klipach artysty, a potem postanowiła iść własną drogą. Na fali swojej rozpoznawalności próbowała zaistnieć w branży muzycznej, ale jej utwór "Pułapka" nie spotkał się z życzliwym przyjęciem fanów. Jak widać, Kamila próbuje teraz swoich sił jako "królowa fitnessu".

Na swoim Facebooku modelka regularnie prezentuje różne zdjęcia i filmiki, ale w samej bieliźnie nie pokazywała się od dawna. W ostatnich dniach postanowiła to zmienić i wrzuciła do sieci kilka zdjęć, na których widać jej obecna sylwetkę. Przypomnijmy, że Słowianka Donatana, znana była ze swoich bujnych, kobiecych kształtów, oraz nietypowej urody. W którymś momencie skarżyła się, że przytyła prawie 10 kilo. Stwierdziła, że musi schudnąć. Oczywiście wyniki swojej ciężkiej pracy nad sylwetką pokazywała w sieci. Tak wygląda na zdjęciach z ostatnich dni.

Co na to fani? Jedni zwracają uwagę na świetną sylwetkę Luxurii, inni na... klapki, które ich zdaniem popsuły całe zdjęcie. "Dodaj skarpety do klapek i będzie git" - pisze jeden ze śledzących profil. Najważniejsze jednak, że dla wielu osób przemiana, jaką przeszła Luxuria, stała się inspiracją, by zadbać o siebie.

Co myślicie o wyglądzie Kamili?

RadioZET.pl/SA