Zamknij

Pamiętacie małą Kasię z serialu "Plebania"? Dziś ma 22 lata

Redakcja
27.06.2017 11:31
Kasia z Plebanii Weronika Parys
fot. ons.pl

Przez 12 lat wielkim zainteresowaniem telewidzów cieszył się serial "Plebania". Losy aktorów można było śledzić do 2012 roku. Jedną z postaci była Kasia Cieplak - kilkuletnia córka głównej bohaterki, Krystyny. Dziś aktorka, która grała Kasię, ma 22 lata. Jak teraz wygląda?

Weronika Parys z serialu "Plebania" wycofała się w 2010 roku, a w roli Kasi pojawiła się wtedy Olga Kalicka, znana dziś m.in. z "Rodzinki.pl". Co przez te wszystkie lata działo się u Weroniki i jak dziś wygląda?

Dziś aktorka "Plebanii" ma 22 lata i zrezygnowała z aktorstwa. Po odejściu z serialu wycofała się z życia publicznego i postanowiła swoją przyszłość związać z fotografią. Jak sama mówi: "fotografuję, bo lubię". Kilka lat temu otworzyła własną firmę foto, a część z wykonanych przez nią zdjęć oglądać można na jej Facebooku. Zdjęcia samej siebie pokazuje rzadko, ale udało nam się znaleźć aktualne foto. Zobaczcie, jak zmieniła się Weronika Parys.

Co dziś robi serialowa Kasia? Oprócz tego, że zawodowo zajmuje się fotografią, to podjęła także studia w tym zakresie w Wyższej Szkole Reklamy. Działa także jako harcerka. Wygląda na to, że definitywnie porzuciła aktorstwo.

Pamiętacie ją z "Plebanii"?

RadioZET.pl/SA