Zamknij

Pan młody wstał z wózka w dniu ślubu [WIDEO]

Redakcja
24.04.2017 10:04
Pan młody wstał z wózka w dniu ślubu [WIDEO]
fot. Twitter

To była miłość od pierwszego spojrzenia. Amerykanin, były żołnierz Joey Johnson poznał piękną blondynkę Michelle na koncercie. Niestety jednak idylla nie trwała długo.

Ich historią internet żyje już od kilku lat. Cztery miesiące po koncercie Joey uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu. Diagnoza nie dawała większych nadziei – mężczyzna miał sparaliżowane dolne kończyny, a od szyi w dół nic nie czuł. Michelle nie zdecydowała się go opuścić, a wręcz przeciwnie – historia ukochanego pokazała jej, jak kruche potrafi być życie. 

W kwietniu 2013 roku Joey poprosił Michelle o rękę. Ślub zaplanowano na czerwiec następnego roku. Michelle, która zawodowo zajmuje się organizacją uroczystości, zadbała, by wszystko było w tym najważniejszym dla niej dniu po prostu idealne. Nie spodziewała się jednak, że świeżo upieczony mąż przygotuje dla niej niespodziankę. Pan młody razem z kolegami skonstruował specjalną uprząż, na której mężczyzna mógł zostać podwieszony. W ten sposób udało mu się przez kilka minut zatańczyć pierwszy taniec. Cała sala była wzruszona, a najbardziej Michelle, która wcześniej nie wiedziała nic o niespodziance.

Para zatańczyła pierwszy taniec do piosenki „A Thousand Years" Christiny Perri.