Zamknij

Parodia zdjęcia Beyonce hitem sieci

Redakcja
19.07.2017 11:20
Parodia zdjecia Beyonce
fot. Instagram

Kiedy Beyonce opublikowała w sieci pierwsze zdjęcie z bliźniętami, świat oszalał. Ta kobieta postanowiła pokazać, jak wygląda taka fotka, kiedy nie jest się gwiazdą, tylko zwykłym człowiekiem. Niespodziewanie ujęcie stało się hitem sieci.

Kilka dni temu Beyonce i Jay Z doczekali się kolejnego potomstwa. Na świat przyszły bliźnięta Rumi i Sir. Zapobiegawczy rodzice przed ogłoszeniem imion dla maluchów zastrzegli je, by w przyszłości nie musieli się martwić o problemy z ich marketingowym wykorzystaniem. Potem w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie piosenkarki z dziećmi. Na fotce, która błyskawicznie obiegła sieć, gwiazda pozuje na trawce z bliźniętami na rękach, otulonymi metrami kolorowego materiału. W tle kwiaty i morze. Zdjęcie wygląda podobnie do tego, którym gwiazdorska para ogłosiła bliźniaczą ciążę Beyonce.

Pomysłowa Irlandka postanowiła odtworzyć tę fotkę, i pokazać, jak wyglądałoby takie zdjęcie, gdyby robiła je "zwykła" kobieta. Sharon Kellaway z Cork ustawiła się w swoim ogrodzie trzymając na rękach dwoje nieco większych już bobasów. Na nogach ma trampki, a zamiast fałd materiału jest kocyk w zwierzątka.

PicMonkey Image

Niespodziewanie fotka zaczęła nieść się po sieci i zyskiwać popularność. Pod zdjęciem pojawiają się komentarze w wielu różnych językach, a sama Sharon przyznaje, ze jest zaskoczona tym zainteresowaniem. Zdradza, że jest fanką Beyonce i po prostu zrobiła zdjęcie dla żartu. Rzeszom wielbicieli gwiazdy jak widać spodobał się ten pomysł.

RadioZET.pl/SA