Zamknij

Patricia Kazadi pochwaliła się mamą: Fani: „Blondi piękności razy dwa”

Sylwia Wamej
10.09.2019 13:20
Patricia Kazadi
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Patricia Kazadi pojawiła się na Balu Fundacji TVN. Gwiazda zabrała na imprezę swoją mamę Barbarę, którą pochwaliła się na Instagramie. Internauci są zachwyceni urodą obu pań.

Patricia Kazadi pokazała zdjęcie z mamą. Fani zachwyceni

Patricia Kazadi razem z innymi polskimi gwiazdami bawiła się na Balu Fundacji TVN. Gwiazda na to wyjątkowe wydarzenie postanowiła zabrać ze sobą mamę. Na Instagramie Patricii pojawiło się ich wspólne zdjęcie, którym zachwycili się fani.

Za kulisami na Balu TVN wspierała mnie Mamusi. Bardzo chciałam żeby mogła przeżyć to ze mną. Dziękuje, że byłaś – napisała gwiazda TVN obok zdjęcia. Internauci nie szczędzili komplementów zarówno w stronę Patricii, jak i jej rodzicielki. „Blondi piękności razy dwa”, „piękna mama jak i córka”, „obie jesteście piękne”, „piękna mamusia. Super, że się tak wspieracie” komplementowali fani.

Patricia Kazadi jest bardzo zżyta ze swoją mamą

Patricia Kazadi jest bardzo zżyta ze swoją mamą. Gwiazda w wywiadach zawsze wypowiada się o niej z szacunkiem. Obie panie pojawiły się nawet kilka lat temu na wspólnej okładce magazynu „Viva!”.

U niej zawsze uczucia są na pierwszym miejscu, chce, żeby każdy był zadowolony. A swoje potrzeby i siebie stawia gdzieś na końcu. Codziennie wstaje o szóstej trzydzieści, robi dzieciom śniadanie, chociaż mogłyby się zająć tym same. Wiezie je do szkoły. Przywozi. Ogarnia dom, tatę, czasami mnie, jak jestem w kraju – mówiła kilka lat temu Kazadi. 

Oryginalna, egzotyczna uroda Patricii wynika z tego, że mama jest Polką, natomiast tato – Jof Kazadi pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z polskiego show-biznesu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW