Zamknij

Patrycja Markowska i Leszek Możdżer mieli romans?

Redakcja
13.07.2017 10:45
Patrycja Markowska Leszek Możdżer romans
fot. ons.pl

Czy Markowską i Możdżera łączyło coś więcej niż przyjaźń? Jesienią ubiegłego roku media obiegły ukradkiem zrobione zdjęcia, które mogą to sugerować. Po wielu miesiącach piosenkarka została zapytana o tę sytuację.

Rzekomy romans Patrycji Markowskiej i Leszka Możdżera stał się popularnym tematem w kolorowych magazynach, kiedy opublikowano zdjęcia, na których tych dwoje spaceruje po mieście i wspólnie udaje się na kawę. Podobno był pocałunek w policzek, a w którymś momencie Markowska oparła głowę na ramieniu Możdżera. Prawdopodobnie to ten gest wywołał pogłoski o tym, że łączy ich coś więcej.

Po wielu miesiącach w wywiadzie z Markowską, który ukazał się na łamach magazynu "Grazia", pojawił się komentarz do tej sprawy. Artystka przyznała, że tamte pogłoski wcale jej nie poruszyły i do wszystkich takich sensacji podchodzi z rezerwą. - W tym zawodzie musimy się uczyć dystansu do informacji. Jestem osobą otwartą. Jakiś czas temu, jadąc na koncert, zatrzymaliśmy się w polu, włączyliśmy głośno muzykę i ja z kierowcą tańczyłam na polnej drodze. Gdyby ktoś nam wtedy pstryknął zdjęcie, wrzucił do internetu i podpisał: "Markowska ma nowego kochanka", to by były dużo gorsze zdjęcia niż te z Leszkiem - wyjaśniła.

Dodała też, że przytulanie czy całowanie jest dla niej zwykłym sposobem okazywania sympatii. - Ja wszystkich przytulam, całuję, jestem spontaniczna - tłumaczy.

To świetnie, że Patrycja ma takie zdrowe podejście do tego, co mówią o niej media.

RadioZET.pl/SA